Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/functions.php on line 182
7.9.2019 STIMAX CUP LOVOSICE
 
Do Lovosic nás bohužel již tradičně doprovodilo deštivé počasí. Na závody jsme jeli s 12ti zádoníky s kompletní sestavou starších žáků a výběrem mladších: Ondra Kanta, Ondra Kubiš, Martin Kejval, Jindra Srb, Dominik Belej, Honza Reihs, Tobík Kanta, Tonička Mauleová, Milan Zyka, Míra Fidrich, Lukáš Valach a František Maule.
 
Jako první šla na start  ještě za kategorii mladších žáků  Tonička. Tonička v pátek na tréninku měnila styl přeskoku, na který  během závodu soustředila veškerou pozornost, ten se jí povedl, ale bohužel pak už jí štěstí nepřálo. I tak obsadila pěkné 20.místo z 30ti závodnic. 
 
Potom už se na start začala připravovat skupina mladších žáků. Jako první se na start postavil Tobík Kanta, který svůj pokus na mokré dráze zaběhl podle očekávání skvěle. Zvládl všechny překážky a dal skvěle spoje a cílem proběhl ve skvělém čase 18:00 s . Bohužel za cílem přišel nešťastný a nebezpečný pád, zdravotníci a odstoupení z dalších závodů. Tobík je pořádný bojovník a vyšetření nakonec ukázalo, že je v pořádku a to je pro nás nejlepší zpráva dne. Tobík neměl možnost svůj běh druhým pokusem ještě zlepšit,ale i ten první ho suveréně vystřelil na nejlepší výkon z našich závodníků a celkově na výborné 8. místo ze 40. 
 
V tuhle chvíli musím moc poděkovat všem rodičům i závodníkům za pomoc s péčí o Tobíka a i velkou pomoc s další organizací kolem závodů. Jsme moc rádi, že vás všecny máme a že nakonec všechno dobřed dopadlo. 
 
Honzovi dnešní závod nevyšel úplně podle představ, ale i přes to se s časem 20,38s umístil na pěkném 17. místě. 
 
Míra Fidrich v prvním pokuse zaběhl čas 23.12s, ale kvůli špatnému proběhnutí cílem s proudnicí měl první pokus neplatný. Do druhého pak dal všechno a zaběhl svůj osobní rekord 19.64 s a umístil se na pěkném 14. místě. 
 
Luky Valach šel první pokus hodně na jistotu a cílem proběhl v čase 24.77s . Do druhé pak vystřelil jako raketa, ale bohužel se mu při náběhu na kladinu zasekly hadice pod kladinu. Luky, ale ukázal, že má v sobě ducha bojovníka, nevzdal se a za potlesku publika doběhl do cíle. 
 
Milan Zyka je začínající závodník v téhle disciplíně a oba pokusy zaběhl pěkně podle toho jak má natrénováno. První pokus v čase 22,48s, do druhého pokusu se obul ještě víc a cílem proběhl v osobním rekordu 20,77s. 
 
Fáňa Maule je největším nováčkem.U prvního pokusu ho zbrdil špatný seběr hadic a do cíle doběhl v čase 27,26s. Při druhém  pokusu už mu vše klaplo a cílem proběhl v osobním rekordu 21,31s. 
 
Všem závodníkům patří obrovská gratulace. 
...........................................................
 
 Starším žákům už se naštěstí počasí umoudřilo i dráha trošku proschla a tak měli na běh lepší podmínky než mladší. 
 
Jako první se start postavil Martin Kejval. 1. pokus krásné odstartoval, bohužel u hadice na rozdělovač došlo k technické závadě (vypadnutí gumičky). To ho stálo spoustu času a tak cílem proběhl až v čase 20,69 s. Druhý pokus šel na jiné hadice a dal to celé skvěle. Prolomil další magickou hranici a jeho osobní rekord je teď 14,82 s. Dostal se na závodech v celkových výsledcích na krásné 10. místo. 
 
Ondra Kubiš měl cíl jasný - posunout své hranice. První pokus zaběhl svěvle v osobním rekordu 16,56s. Do toho druhého šel ještě víc odhodlaněji a vyplatilo se. V druhém pokuse i osobní rekord ještě pořádně vylepšil na krásných 16.10s. 
 
Ondra Kanta doplatil na nešvar druhé dráhy, kde byla jiná kladina a spousta závodníků měla problém se zasekáváním hadic pod seběh. Ondra ale pokus nevzdal a dokončil v čase 27,98s. Druhý pokus mu pak  vyšel parádně a cílem proběhl v krásném osobním rekordu 16,98 s. 
 
Jidra Srb šel první pokus tak trochu výklusem 18,93s. Do druhého už se konečně rozěběhl a hned z toho byl pěkný osobáček 17,28s 
 
Dominik Belej má z kluků zatím nejméně zkušeností. Hned první pokus mu ale vyšel pěkně a cílem proběhl v osobním rekordu 18,84s.
 
Všem mooooooooc gratulujeme. Lenka a Kája Hasiči Srbice 
 
 
Za 14 dní 21.9. nás čeká závěrečné kolo Stimax cupu v Chomutově. 
 
 
 
 
 

Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39

Aktuality


Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39