Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 29
2019-09-21 STIMAX CUP CHOMUTOV
...ČLÁNEK SE PŘIPRAVUJE...
 
STIMAX CUP CHOMUTOV 21.9.2019
 
Na posledním závodě ze seriálu Stimax cupu v Chomutově nás přivítalo úžasné slunečné počasí. Ve stínech bylo sice chladno, ale to nám náladu nezkazilo.
Do posledního závodu jsme přihlásili i dva nováčky z mladších žáků, kteří začali tuto disciplínu teprve trénovat - Péťa Prchal a Vítek Spála.
 
Jako první šla na start ještě naposledy za katerogii mladších žákyň naše Tonička. Při prvním pokusu se zasekla na rozdělovači a tak čas z prvního pokusu byl 24,07 s. Do druhého pokusu dala všechno..krásně jí klapl běh i hadice a cílem proběhla s časem na 19ti vteřinách. O to větší zklamání pro ní byl pak červený praporek ...došlo bohužel k rozpojení středů a pokus byl neplatný. 
 
Po té šla na start naše parta mladších žáků:
Naše hvězda této dispciplíny Tobík Kanta se nám již vyléčil ze zranění z posledního pokusu, i tak jsme ale měli prioritu, aby zaběhl hlavně v klidu a na jistotu ... i s jištěním, ale Tobík předvedl skvělý výkon a nejlepších časem z našich 18,66 s se dostal do TOP TEN a umístil se na tomto závodu na krásném 10. místě.  Honzík Reihs zaběhl pěkný výkon (má tam sice rezervy a hadice prostě nejsou jeho kamarádi ;-)  ) ale i tak se mu podařil krásný zatím druhý nejlepší osobní čas 19,96 s. Další šel na start Milan Zyka, kterému bohužel při jednom z pokusů spadl ještě před seběr kotouč, i tak si zaběhl pěný čas 22,44s. František měl bohužel při jednom pokusu stejnou smůlu a spadlý kotouč u druhého mu pro změnu nevyšel seběr hadic a tak nakonec proběhl cílem až s časem 25,23. Z mladších už zbývají jen naši nováčci, kteří přijeli hlavně otestovat zda je tato disciplína bude bavit, vyzkoušet si jaké to je a začít sbírat zkušenosti. Péťa Prchal zaběhl parádně a cílem proběhl ve velmi pěkném čase 22,59s. Vítek šel do závodu krásně na plno, bohužel mu štěstí nepřálo ale i tak pěkný vstup do této disciplíny s časem 27,28s.
 
 
 ........ČLÁNEK SE STÁLE PŘIPRAVUJE .....   LENKA

Aktuality

  • 19-07-2014
     Další AKCE:     19.10. od 14:30 Modlanská vařečka   25.10. odpadá trénink pro všechny skupiny z důvodu   naší nepřítomnosti. Lenka a Kája...
  • 05-10-2019
    HASIČATA V AKCI v Duchcově 5.10.2019   ....stříbro a dva bronzy pro SRBICE Na Hasičata jsme letos vzhledem k četnosti ostatních závodních aktivit neměli v plánu vyrazit. Ale...
  • 23-09-2019
    ...ČLÁNEK SE PŘIPRAVUJE...   STIMAX CUP CHOMUTOV 21.9.2019   Na posledním závodě ze seriálu Stimax cupu v Chomutově nás přivítalo úžasné slunečné počasí. Ve stínech...