Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/functions.php on line 182

Požární útok v Košťanech 21.6.2014

21. 6. 2014

Už je vidět, že se blíží prázdniny a tak máme našich malých hasičů čím dál tím méně. Na tyto závody jsme tak jeli trošku oslabení. Ale i tak jsme dorazili do Košťan se všemi třemi srbickými týmy.

Přípravka na těchto závodech běžela opět požární útok na plechovky - což nám moc nesvědčí, protože trénujeme děti rovnou na terče. Ale podmínky měli všichni stejné a tak se šlo na to. Naše přípravka nastoupila pouze v šesti: Honzík Reihs - savice, Daneček Němec a Adámek Hladík - rozdělovač, céčkové středy na levém terči - Anička Milcová, levý terče - Tonička Mauleová a pravý terč zvládl sám - Tobík Kanta. Při požárním útoků šla Kájovi voda pomaleji a to nás bohužel stálo cenné vteřiny, které by jinak stačili na vítězství. I tak ale výsledný čas stačil na krásné 2.místo. Dětem moooc gratulujeme, běželi díky chybějícím dětem opět ve značně změněné sestavě a i tak to dali krásně.

Přípravka:

1.místo OSEK      - 25:87s

2.místo SRBICE   - 28:59s

3.místo CHABAŘOVICE   - 28:85s

4.místo Háj   - 40:41s

Mladší žáci nastoupili již víceméně v tradiční sestavě pro letošní rok - jen s menšími změnami. Naše družstvo mladších žáků, ale patří mezi jedny z těch nejmladších (čtyřem dětem je pouze 7 let a 3 dalších čerstvých 8). Pokud u hasičů vydrží tak se můžeme v následujících 3 sezónách jen a jen zlepšovat ;-). V Košťanech nastoupili ve složení: Kačka Pančíková - Koš, Vašík Mandík - cé spoj a savice, Ondra Kubiš - béčka, Alenka Vaňková- bé spoj na rozdělovač, Martin Kejval - rozdělovač, Ondra Kanta - levý proud, Kuba Milec - pravý proud. Srbičtí mladší žáci zopakovali jak požární útok skvěle ovládají a s časem 24:65s brali krásné druhé místo. Tento čas je přesnou kopií toho co mají natrénováno a co výborně zvládnou. Jsou to naše hvězdy. Když zvládají obstát v tak velké konkurenci a ještě přitom brát medaile ;-). Takže obrovská GRATULACE.

Mladší žáci

1.místo - Hostomice A      - 23:18s

2.místo - Srbice                - 24:65s

3.místo - Duchcov            - 24:94s

4.místo - Měrunice            - 25:78s

5.místo - Chabařovice       - 28:19s

6.místo - Košťany              - 33:19s

7.místo - Hostomice B       - 33:71s

8.místo - Osek B               - 33:83s

9.místo - Háj A                   - 45:89s

10.místo - Osek A              - 71:60s

Jako poslední šli na start naši starší žáci, kteří měli v těchto závodech i nejmenší konkurenci. A tak jsme od nich očekávali zlato.  Tenhle závod se ale od začátku pro Srbice nesl ve stříbrném hávu a tak to zůstalo i v kategorii starších. Na start šli ve složení: Kačka Mauleová - koš, Míla Lux - náběr, David Knop - Mašina, Verča Beyerová - béčka, Markéta Juříčková - rozdělovač, Zděnka Klaus a David Piotrovský - proudy. Bohužel při požárním útoku došlo k seknutí závitu na koši. Jeho povolení a opětovné sešroubování dalo Kačce pořádně zabrat, ale nevzdala to. Výsledný čas pak potvrdil srbickým tento den již třetí stříbrnou příčku. Gratulujeme.

Starší žáci

1.místo - Duchcov    24:60s

2.místo - Srbice        27:43s

3.místo - Chabařovice    "D"

Všem dětem gratulujeme za výborné výsledky a všem rodičům děkujeme za pomoc a podporu .

Lenka Mauleová

Hasiči Srbice


Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39

Aktuality


Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39