Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 29
2014-06-08 - Osecká stříkačka 8.6.2014

Osecká stříkačka 8.6.2014

11. 6. 2014

V pátek na tréninku před závody jsme zjistili, že máme málo dětí vlastně ve všech kategoriích. A ještě na začátku tréninku reálně hrozilo, že Srbické děti budou na závodech v Oseku chybět. Nakonec jsme to dali dohromady, ale Mladší žáky jsme měli nakonec ještě menší než obvykle a navíc byli doplnění i jednou přípravkářkou. A ve všech kategoriích jsme nakonec měli změny v sestavě.

Přípravka v Oseku nastoupila jako první a to ve složení: Savice - Dáda Kaliba, Rozdělovač - Adam Hladík a Adam Doulík, Cé spoj - Tobík Kanta, Honzík Reihs, Proudy - David Šimek a Emička Nejedlá. Ještě před startem jsme s dětmi trénovali náběh k základně a pilovali se poslední změny. V Oseku se stříká místo terčů na plechovky a stopuje se ručně stopkami. Požární útok rozeběhli i dokončili ve skvělém čase, který se pak již žádnému dalšímu týmu nepovedlo překonat a tak naše přípravka s přehledem zvítězila.

Přípravka:

1.místo Srbice -  22,4s

2.místo Světec -  27,7s

3.místo Osek - 28,2s

4.místo Chabařovice - 28,6s

5.místo Háj - 44,5s

6.místo Modlany - 47,1s

Po přípravce nastoupili naši Mladší žáci, kteří měli hodně obměněnou sestavu: Koš - Kačka, Savice - Jéňa Foršt, Béčka - z přípravky Tonička Mauleová, Bé spoj rozdělovač - Alenka, Rozdělovač - Ondra Kubiš, Proudy - Ondra Kanta a Dan Němec. Jejich výkon byl skvělý a po zkontrolování videozáznamu by byl určitě medailový. Bohužel ale došlo k chybě na straně vedoucích. Při přípravě jsme si nevšimli zavřených Cé proudů na rozdělovači. A tak se na něm dětem zastavila voda. Moc chválíme Ondru Kubiše na rozdělovači, že zvládnul tuhle těžkou situaci a útok tak děti nakonec úspěšně dokončily v čase 36,6s který ale stačil až na 12.místo. Moooc se dětem omlouváme jejich výkon byl opravdu skvělý a tak gratulujeme.

Mladší žáci:

1. Obrnice A - 20,3s

2. Hostomice A - 21,4s

3. Duchcov - 22,4s

4. Hostomice B - 23,3s

5. Měrunice - 26,1s

6. Chabařovice - 26,85s

7. Háj B - 28,1s

8. Obrnice B - 29,7s

9. Osek B - 30,9s

10. Háj A - 31,6s

11. Domoušice - 34,0s

12. Srbice - 36,6s

13. Světec - 46,9s

14. Osek A - 60,6s

15. Modlany - "D"

Nakonec přišli na řadu naši starší žáci ve složení: Kačka Mauleová - koš a náběr, Terezka Hrtánková - Savice, Mašina a spoje - David Knop, Verča Beyerová - Béčka, Míla Lux - Rozdělovač, David Piotrovský a Zděnda Klaus - proudy. Při požárním útoku došlo k drobnému zdržení na savci, ale jinak byl útok povedený a jejich čas 20,5s se již žádnému dalšímu týmu nepovedlo překonat. Srbičtí starší žáci tak opět zvítězili - gratulujeme.

Starší žáci

1. Srbice - 20,5s

2. Domoušice B - 24,7s

3. Světec - 25,9s

4. Veltěže - 26,1s

5. Domoušice A - 27,5s

6. Obrnice - 34,3s

7. Chabařovice - 40,6s

Fotky ze závodů najdete na našem "rajčeti" a videa z požárního útoku všech Srbických na našem youtubu. Odkazy najdete na úvodní stránce Srbic.

Za fotky děkujeme Renatě a za videa Jirkovi :-).

Aktuality