Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/functions.php on line 182

Požární útoky v Modlanech 31.5.2014 - 3 ZLATÉ pro SRBICE

31. 5. 2014

V Modlanech nás přivítal krásný slunečný den a my jsme tam opět dorazili v plné sestavě družstev přípravky, mladších a starších žáků. Na pátečním tréninku Kája vymyslel několik změn v postech mladších žáků a velkou změnu v rozložení celého útoku starších žáků. A tak jsme čekali co to udělá.

Jako první šli na start již tradičně ti nejmenší. Přípravka Srbice běžela ve složení: Savice- Dáda Kaliba, středy na C - Tonička Mauleová, Anička Milcová, Rozdělovač - David Šimek, Adámek Hladík, Proudaři - Tobík Kanta a Emička Nejedlá. Tato sestava je už zkušená a dělá nám samou radost. Ani na těchto závodech tomu nebylo jinak. Předvedli svůj letos standartně  skvělý výkon a s časem 23:51s zvítězili. Gratulujeme!!!!

Přípravka                     čas            Umístění

Srbice                         23:51s             1.

Světec                        36:02s              2.

Modlany                     43:11s              3.

Osek                          51:67s              4.

Chabařovice             52:91s              5.

Jako další šli na start mladší žáci. Jejich účast byla v letošní sezóně rekordní a závodilo v této kategorii hned 15 týmů. Konkurence tak byla obrovská. Naši šli ve změněné sestavě: Koš - Kačka, Savice - Vašík Mandík, Béčka - Dan Němec, Rozdělovač - Jirka Dzjabko, Martin Kejval, Proudy  - Kuba Milec, Ondra Kanta. Našim dětem se požární útok opravdu povedl a výsledný čas 24:08s se žádnému jinému týmu nepodařilo překonat - i když to bylo "o prsa". Naši mladší žáci si tak po zásluze odváželi 1.místo.

Mladší žáci                 čas                     Umístění

Srbice                        24:08s                        1.

Hostomice II.            24:25s                        2.

Obrnice I.                   25:41s                        3.

Hostomice I.             28:24s                        4.

Košťany                     29: 05s                       5.

Duchcov                    31:63s                         6.

Modlany                     31:93s                         7.

Lhenice                      32:80s                        8.

Osek I.                        33:44s                        9.

Měrunice                    34:01s                       10.

Světec                          34:69s                     11.

Háj I.                            40:75s                       12.

Chabařovice               45:59s                       13.

Obrnice II.                    51:52s                       14.

Osek II.                         80:03s                       15.

Jako poslední šli na start starší žáci a srbičtí tentokrát začínali jako první. Na start se připravili ve složení: Koš a náběr - Kačka Mauleová, Strojník - David Knop,savice - Míla Lux, Béčka - Jára Hlinka, rozdělovač - Markéta Juříčková, Proudy - Zděnda Klaus a David Piotrovský. V pátek natrénovali spoustu nových prvků a teď je měli poprvé předvést na závodech. Požární útok zaběhli skvěle (i když jak Kája říká: ještě můžou být lepší) a v osobním rekordu 17:05s nasadili ostatním týmům laťku pořádně vysoko.        žádnému jinému týmu už k jejich času přiblížit nepovedlo a tak s novým rekordem suveréně zvítězili. Obrovská gratulace.                

Starší žáci           čas              Umístění

Srbice                17:05s                 1.

Lhenice II.         22:23s                 2.

Lhenice I.          24:13s                 3.

Obrnice             33:54s                4.

Chabařovice    51:92s                 5.

Světec                57:84s                6.

Úpořiny              76:40s               7.

Všem dětem gratulujeme za skvělé výkony a vynikající vítězství a těšíme na příští závody.

Odkazy na fotografie a videa najdete na úvodní stránkách SDH Srbice.

Hasiči Srbice


Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39

Aktuality


Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39