Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/functions.php on line 182
 

Pohár starosty obce Měrunice - 3.5.2014

3. 5. 2014

Dvě 1.místa získali SRBICE !!!!!

REKORD!!!!! .............. starších žáků na nástřikové terče.

Dnešní sobota byla pro Srbické opravdu 100% úspěšná. Na závody do Měrunic vyrazily Srbice s družstvem mladších a starších žáků. A na družstva čekaly dva pokusy v požárním útoku.

Mladší žáci jeli bez tréninku, který v pátek propršel a v pozměněné sestavě: Koš - Martin Kejval, Savice - Jéňa Foršt, Béčka - David P., Bé spoj na rozdělovač - Alenka Vaňková, Rozdělovač - Ondra Kubiš, Proudy - Honza Švarc, Ondra Kanta. Při prvním pokusu byly krátké proudy a tak "klobouk dolů" za to že kluci zvládli nastříkat. Výsledný čas stačil na průběžné 2.místo. Druhým pokusem už, ale srbičtí mladší žáci nenechali nikoho na pochybách o tom, že požární útok umí a tak s časem 35,70s s přehledem zvítězili. Moooooc gratulujeme.

Družstvo         1.čas           2.čas          Umístění

Měrunice         1,16,40        1,21,27           3. 

Duchcov             D               1,24,80           4.

Hostomice       0,39,98            D               2.

Háj u Duchcova     D            2,06,16           5.

Srbice            1,06,59        0,35,70           1.

Starší žáci měli nově postavený požární útok bez tréninku, který jim v pátek propršel. Kája sestavil starší žáky: Strojník - David Knop, Náběr - Terezka Hrtánková, Koš - Kačka Mauleová, Béčka - Jára Hlinka, Rozdělovač - Míla Lux, Proudy - David Svoboda a David Piotrovský. První pokus jim sedl úplně skvěle a mohli mít čas 24,85 a rekord - ale došlo k přešlapu na proudu a pokus byl bohužel neplatný. Druhý pokus ale dali stejně skvěle jako první a s časem 24,99s získali zaslouženě 1.místo a je to i REKORD starších žáků SRBICE. Moooooc gratulujeme


Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39

Aktuality


Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39