Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 29
2013-10-19 - Branný závod v Unčíně 19.10.2013

 

Branný závod v Unčíně 19.10.2013

19. 10. 2013

Do Unčína jsme přijeli s 8 družstvy. Každé družstvo mělo tři členy.

V Unčíně se běží branný závod  dlouhý cca 2,5 až 3 km a plní se tam 8 disciplín.

1. Střelba - mimo přípravky

2. Džberovka - děti napumpují a sestřelí plechovky

3. Dopravní značky

4. Dvojité lano - překonání nataženého lana

5. Hod granátem na cíl

6. Hlavolam (hasičské půlspojky)

7. Zdravověda - přenos zraněného na nosítkách (přípravka nesla prázdná nosítka)

8. Řezání dřeva

Jako první začínala opět přípravka. Přípravka Srbice I. běžela ve složení: Jéňa, Emička a Tonička doběhli v čistém čase 30 minut + 3 trestné za hod granátem - celkem 33 a překrásné 2. místo.

Hned za nimi vyběhla přípravka Srbice II. ve složení: Tobík, Adámek a Honzík ti doběhli v čistém čase 34 minut a měli 2 trestné za granát - celkem 36 a krásné 3.místo.

Mladší žáci Srbice I. - David S. , Vojta K., Kuba M., čistý čas 28 minut a 7 trestných (6 za střelbu a 1 za granát) celkem 35 a krásné 3.místo

Hned za nimi startovali a i skončili Srbice II. - Honza Švarc, Martin, Ondra Kubiš doběhli v čistém čase 27 minut a 8 trestných (6 střelba a 2 granát). Celkem shodně 35 a díky rozhodujícímu počtu trestných skončili na 4.místě.

Jako posledních z našich mladších šli Srbice III. ve složení: Vašík, Matyáš a Ondra Kanta. Ti doběhli v čistém čase 30 minut a 11 trestných (6 střelba, 3 dopravní značky, 2 granát) Celkem 41 a umístili se na 10.místě.

Starší žáci Srbice I. šli ve složení: Dan a David Knop a Zděnda. ti doběhli (ostudy jedny) v čistém čase 29 minut (takže asi jako naše přípravka) a k tomu 7 trestných (5 střelba a 2 granát). Celkem měli 36 a umístili se i tak na pěkném 3.místě.

Nejvíc ze všech nás ale překvapilo družstvo starších Srbice II. ve složení: Kačka, Markéta a David P. kteří snad po té dráze letěli. Doběhli v čistém čase 26 minut a k tomu jen 3 trestné za střelbu. Takže OBROVSKÁ GRATULACE a po zásluze v kategorii starších žáků zvítězili.

Jako poslední ze Srbic nastoupilo družstvo dorostenek ve složení: Marcela, Lucka s Kamčou. Doběhli v čistém čase 29 minut a 11 trestných. Takže celkem 40 a 2. místo

Všem dětem moc gratulujeme a všem rodičům děkujeme za účast a pomoc jak při běhu tak i při hlídání dětí. Navíc děkujeme Péťovi za skvělou svačinku pro děti.

 

Aktuality