2013-03-09 - Branný závod Hostomice 9.3.2013

Branný závod Hostomice 9.3.2013

9. 3. 2013

Na závody do Hostomic jsme vyrazili se třemi družstvy. Závodilo se v Branné závodu všestranosti (střelba, zdravověda, topografie, hasičské značky+hasební prostředky, hod kolíkem na cíl) a dále muselo každé družstvo připravit nějaké jídlo a vytrořit plastiku z mísních materiálů.

Přípravkavyjela ve složení: Kuba Milec, Anička Milcová, Emička Nejedlá, Vašek Mandík, Tobík Kanta a Tonička Mauleová

Společně absolvovali celý branný závod, kde si vedli moc dobře. Jako plastiku vytvořili středověký hrad a jídlu připravili obložené chlebíčky. Za všechno celkově obsadili 2. místo.

Mladší žácivyjeli ve složení: Honza Švarc, David Svoboda, David Piotrovský, Zdenda Klaus, Kuba Wagner, Jára Hlinka a Ondra Kanta

Branný závod běželo prvních 5 a všichni se poté podíleli na stavbě "bůvola" a na ohni připravených hamburgrů. Vedli si skvěle a nakonec obsadili dělené 1.místo s družstvem Duchcova, kteří měli shodný počet bodů.

Starší žácipřijeli v sestavě: Kačka Mauleová, Lucka Mandíková, Marcela Juříčková, Vojta Nejedlý, Dan Knop a Milan Gittler.

Branný závod běželi všichni i když Lucka běžela za jiný tým. Společně poté uvařili čínu s chlebem a postavili "no něco....to posuďte sami podle fotek". Celkově potom obsadili pěkné 2.místo.

Myslím, že vstup do nové sezóny se Srbicím povedl skvěle a doufá, že si formu udržíme i do dalších závodů. Všem závodníkům i dobrovodu děkuji za svělé výkony.

Fotky naleznete zde: