Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/functions.php on line 182

Modlanská vařečka I.ročník- 24.11.2012

24. 11. 2012

Dnes jsme ráno vyjeli na I. ročník Modlanské vařečky, kde se soutěží bez ohledu na věk ve vaření s 5ti až 10ti člennými družstvy. Do Modlan i přes příjemné listopadové počasí přijeli jen 4 družstva. Modlany, Srbice, Osek a Háj

My jsme přijeli ve složení: Lucka Mandíková, Marcela Juříčková, David Knop, Dan Knop, Kačka Mauleová, Zděnda Klaus, Tobík Kanta, Verča Bayerová, Jeník Foršt, Markéta Juříčková a Jára Hlinka.

Za úkol měli děti uvařit dvě jídla (předkrm a hlavní jídlo). Naše menu bylo špíz s bramborem pečeným v ohni a buřtguláš. Za oba chody jsme získali shodně 7 bodů a dohromady jsme tedy získali 14 bodů. Ostatní družstva uvařila výborná jídla  a tak rozhodoval každý bodík.

Družstvo z Háje skončilo na 4.místě s míchanými vajíčky která se moc nepovedla a získali za ně 3 body a k tomu hlavní jídlo, které bylo suvereně nejlepší (vepřové kotlety a šťouchané brambory) za které získali 10 bodů. Naše družstvo se dělilo o 2. místo s Osekem (kuřecí polévka 7b, Vepřový guláš 7b. a tak rozhodovalo přetahování lanem. Naše děti byly ale větší než osecké a tak je s přehledem přetáhli a pro Srbice tak získali 2.místo. První místo o bodík získalo družstvo Modlan za polévku Modlaňačku 7b a moc dobrou kuřecí směs za 8bodů.

Závody to byly moc pěkné. Je vidět, že hasiči nemusí jen hasit požáry ale umí i rozdělat a udržet oheň a umí i vařit. Tak se těšíme na další ročník soutěže. Zvláštní díky Forštíkům za pomoc při organizaci práce a dohled.

Fotky ze závodů najdete na:http://sdhsrbice1.rajce.idnes.cz/


Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39

Aktuality


Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39