Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 29
2012-10-26 - TRÉNINK na koních v Krupce 26.10.2012

TRÉNINK na koních v Krupce 26.10.2012

26. 10. 2012

Místo tréninku jsme uskutečnili výlet na koně k paní Hrtánkové do Krupky. Moc děkujeme za skvělé přijetí a za krásný zážitek.

Děti z přípravky si nejprve vyzkoušeli péči o koníky a učili se pojmenování výstroje. Potom si všichni vyzkoušeli proběhnout dráhu koní i s překážkami a nakonec se na konících všichni projeli.

Tréninku na koních se zúčastnili:  Adámek Doulík, Jeník Foršt, Matěj Nos, Martínek Hrtánek, Tobík Kanta, Vašík Mandík, Honzík Reihs, Tonička Mauleová a i malá Terezka Nosová

Z mladších a starších žáků jsme měli hodně pomocníků: Terezka Hrtánková, Verča Beyerová a Lucka Mandíková - díky holky. Pomáhali vodit koníky a dohlížet na přípravku.

Potom se k holkám připojili ještě Marcela a Markéta Juříčkovi a Ondra s Kačenkou Kubišovi. Všichni se projeli na koních a také se něco dozvěděli o jejich péči.

Všem zúčastněným dětem se trénink moc líbil a tak zkusíme na příště opět něco vymyslet. Snad bude těch dětí o něco víc.

Další trénink bude až za 14 dní 9.11.2012.

Aktuality