Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/functions.php on line 182

Závody 8.9.2012 McDONALD´S Teplice

2. ročník závodů mladých hasičů o pohár starosty OSH Teplice   

8.9.2012

Závod byl na netradičním místě - na parkovišti sponzora závodů McDonalds v Teplicích a i samotný útok byl jedinečný.

Závodili 7členné tými. Velitel č. 1 vyběhl první a překonal kladinu, postavil plechovky a odstartoval ostatní závodníky. Dva závodníci číslo 2.3. byly naběrači, kdy kýbli naplnili z kádě vodu do džberovek. Číslo 4.a 5. byly proudaři, kteří běželi s hadicí a proudnicí "D", vše zapojili a poté stříkali na plechovky. Číslo 6.a 7. nejprve běží rozvinout hadicí "C" a schodit s její pomocí kuželky a  poté přiběhnout ke džberovkám a pumpují.

Závod to byl moc pěkný a počasí nám také přálo. Na start jako první nastoupilo družstvo přípravky, které jako jediná kategorie běželo dva pokusy.

1. Velitel - Adámek, 2. Naběrač - Jeník, 3. Naběrač - Kuba, 4. Proudař - Anička, 5. Proudař - Tobík, 6.  Pumpař - Jirka, 7. Pumpař - Martínek

Oba pokusy předvedly úplně skvěle a právem závody vyhrály. Moc jim gratulujeme !!!!

Jako další přišli na řadu mladší žáci kam nam přišli z přípravky dva nový členové Ondra Kanta a Ondra Kubiš. Oba se hned stali cennými posilami týmu a své první závody v této kategorii zvládli skvěle.

1. velitel - Kuba, 2. Naběrač - Markéta, 3. Naběrač - David S., 4. Proudař - Ondra Kanta, 5. Proudař - Ondra Kubiš, 6. Pumpař - Verča, 7. Pumpař - David P.

Mladší žáci už měli pouze jeden pokus a ten velmi slušně zvládli a získali 3. místo. A my ji také Gratulujeme!!!

Jako poslední na start šli starší žáci a naši byli ve složení: 1. velitel - Dan, 2. naběrač - Milan, 3. naběrač - Vojta, 4. proudař - Kačka, 5. proudař - Zděnda, 6. pumpař - Marcela, 7. pumpař David K.

Celé družstvo si vedlo skvěle, ale nakonec jim vítěžství zajistila skvělá práce pumpařů, kteří schodili nejvíce kuželek a tím získali nejméně trestných bodů a celkové vítěžství družstva 1. Moc gratulujeme za 1. místo ze sedmi zůčastněných družstvem.

Další závody nás čekají na začátku října opět netradičním závodem "Hasičata v akci", který se koná v Duchcově.


Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39

Aktuality


Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39