Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 29
2012-05-27 - Obrnický soptík 27.5.2012

Obrnický soptík 27.5.2012

28. 5. 2012

Na závody do Obrnic jsme vyrazili se třemi družstvy. V Obrnicích nás čekal již tradiční požární útok, ale k tomu navíc i štafeta dvojic. Oboje se běželo na dva pokusy. Jako první zahajovala závody ve štafetě dvojic naše Přípravka.

Štafeta A: Anička - velitel, Jirka a Vojta - napojení hadice na hydrant a na proudnici, Tonička - rozpojení hadice od hydrantu a proudnice, Kuba Milec - smotání hadice

Štafeta B: Tobík - velitel, Honzík a Máťa - napojení hadice na hydrant a na proudnici, Vašík - rozpojení hadice od hydrantu a proudnice, Ondra - smotání hadice

Obě družstva závod úspěšně zvládla. Štafeta dvojic je náročná na správnost provedení a tak na to že to jednou trénovali byli skvělý. Časem pak byly druzí za družstvem přípravky z Obrnic.

Potom odběhli své dva pokusy i mladší  a starší žáci.

Mladší žáci - Zděnda - velitel, Terka - zapojení na hydrant, David P. - zapojení proudnice, Kuba - rozpojení hadice od hydrantu a proudnice, Markéta - smotání hadice.

Starší žáci - Milan - velitel, Marcela - zapojení na hydrant, Dan - zapojení proudnice, Vojta - rozpojení hadice od hydrantu a proudnice, David K.- smotání hadice.

Časy našich družstev na štafetě včetně trestných bodů

Přípravka:     221,4s

Mladší žáci:  105,3s

Starší žáci:     71,6s

Potom přišli na řadu požární útoky a opět začínala naše přípravka:

První útok ve složení: Sací: Ondra, Jirka, Vašek, Béčka - Honza, Rozdělovač - Kuba M., Levý proud - Matěj, Pravý proud - Vojta.

Druhý útok: stejné složení jen na proudech byla výměna Tobík a Tonička.

Naše přípravka předvedla bezchybný a rychlý útok a s časem 29,63s byla v požárním útoku nejlepší. Druhý útok byl asi 36s a i to je obrovské zlepšení od minula. Součtem obou disciplín skončila naše přípravka na 2.místě.

Mladší žáci ve složení: Savice - Kuba, Sací koš - Terka, David P. - bé spoj + bé na mašinu, Honza - bé spoj na rozdělovač, Markéta - rozdělovač, Zděnda - levý proud, David S. - pravý proud. Mladší žáci měli ten lepší útok s časem 32,47s a celkově se umístili na krásném 2.místě.

Starší záci ve složení: Sací koš - Milan, Náběr - Vojta, Savice + cé spoj - Lucka, Strojník - David, Rozdělovač - Marcela, Levý proud + bé spoj na mašinu- Kačka, Pravý proud + bé spoj - Dan. Při prvním a lepším útoku dosáhli času 28,63s a součtem obou disciplín skončili na 3.místě.

Celému týmu Srbičátek gratujeme za dvě krásná 2. místa a jedno 3.

Aktuality