Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 29
2012-03-17 - Zimní sraz Mladých hasičů v Hostomicíh 17.3.2012

Zimní sraz Mladých hasičů v Hostomicíh 17.3.2012

3. 4. 2012

Závod byl z února přesunut až na půlku března, kvůli velkým mrazům. A tak nás na louce v Hostomicích výtalo jarní počasí a sluníčko.

Přijeli jsme ve složení

Mladší žáci: Honza, David S., David P., Markéta, Zděnda

Starší žáci: Marcela, Milan, Lucka, Dan, Vojta

Za mladší ve sloučeném družstvu s Lhenicemi: Kačka, David K.

Na těchto závodech byly navíc ke klasickému brannému běhu ještě přidány dvě disciplíny.

1. Vaření - v našem případě to byl buřtguláš

2. Plastika - naši závodníci si sami vymysleli a postavili dalšího člena týmu - strašáka :-)

V celkém hodnocení skončili nejlépe z našich mladší žáci a to na 3. místě se shodným počtem bodů jako Duchcov, které na druhé místo před nás posunul lepší výkon na střelbě. Dále se dařilo společnému družstvu Srbice-Lhenice kteří skončili na 4.místě. Naopak se nedařilo našim nejstarším, kteří skončili až na 8.místě.

Aktuality