Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 29
2011-10-01 - Duchcov - HASIČATA V AKCI - 1.10.2011

Duchcov - HASIČATA V AKCI - 1.10.2011

7. 10. 2011

Na závody do Duchcova nás provázeno na první říjnový den nezvyklé letní počasí. Na start jsme postavili dvě sedmičlená družstva.

1. mladší žáci : Verča, Terka, David S., David P., Markéta, Zděnda a Kačka

2. starší žáci: Marcela, Lucka, Zděnda, Milan, Dan, David K. a Denisa

Oboum družstvům se v závodě dařilo a úspěšně zvládli celou trať od budíčku (Hoří), oblečení helmy a dresu, nástup do auta (žebříku), projetí slalomové dráhy, překonání překážek - kladina, břevno, tunel, záchrana miminka a sestavení hadicového vedení, Nakonec závěrečný slalom a rychlé občerstvení.

Mladší i starší žáci skončili shodně na 2.místě ve svých kategoriích a získali tak stříbrné medaile.

Nakonec závodu se předvedli i dospěláci a za Srbice startoval Kája a Péťa a oba do toho dali opravdu vše.... ještě dnes oba kulhají :-).

Aktuality