Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/functions.php on line 182
V sobotu 23.4.2016 jsme vyrazili na branný závod do Háje u Duchcova se dvěma dlužstvy mladších žáků a pouze 3 staršími žáky, kteří ale závodili za kategorii starší a to za DOROST. V Háji je již tradiční velká účast a tak pro celkem 52 týmů byly připraveny po celé dráze dvě stanoviště a starovala tak dvě družstva najednou - jedni po žlutých a jedni po červenobílých praporcích. Na trati čekaly na závodníky tyto disciplíny: střelba ze vzduchovky, topografické značky, buzola, hasičské značky a znalost hasebních prostředků, hod granátem na cíl, zdravověda, rozvinutí hadice na cíl, hlavolam.
 
DOROST Srbice vyběhl do závodu jako první ve všech družstev a to ve složení: Kačka Mauleová, Markéta Juříčková a Zděnda Klaus v konkureci starších družstev (věk cca 16-17 let)si nad očekávání. A získali pro SRBICE krásné 3.místo . Moooooc gratulujeme.
DOROST:   Trestné Body    Čas běhu     CELKEM 
1.Cítoliby I.       28                17:39s      45,39
2.Cítoliby II.      35                16:35s      51,35
3.SRBICE          34                19:53s      53,53
4.Lenešice        48                 22,54s      70,54 
5.Domoušice     52                 19,01s     71,01
 
MLADŠÍ ŽÁCI Srbice: obě družstva startovala zároveň. Kanta Ondra, Kubiš Ondra, Kejval Martin, Dzjabko Jiří, Kanta Tobík, Pančíková Kačka, Foršt Jéňa, Dominik Belej, Míra Fidrich, Jindra Srb. V této kategorii byla největší konkurence družstev. Celkem 24 týmů a za velký úspěch jsem považovala pokud se dostane jeden tým do 1. patnáctky a druhý do 1. desítky. Jaké pak bylo naše překvapení při vyhlášení výsledků když už se říkalo 10. místo a naši stále nikde :-). Nakonec družstva obsadili krásné 8. a 5. místo a moooc jim gratulujeme.
 
Chtěla bych poděkovat všem rodičům, kteří pomáhali se vším kolem dětí a zvlášť děkuji Lucce Mandíkové, která byla na dráze jako jedna z rozhodčích a Žanetě Růžičkové za hlídání našeho Fáni. Byl to krásný den. Děkuji  Lenka
 
 
 
 

Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39

Aktuality


Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39