Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/functions.php on line 182
Dnešní branný závod v Unčíně dopadl pro Srbická hasičátka skvěle. Náročný 2,5km dlouhý branný závod s plněním disciplín-střelba, hod kroužky, dopravní značky, lano, hod granátem, hasičský hlavolam, zdravověda a řezání dřeva. Do závodu jsme přihlásili 4 družstva mladších žáků a jedno smíšené družstvo šlo za dorost.
  Za dorost starovali: Kačka, Zděnda a Denis a se skvělým výsledkem pouhých 5 trestných bodů zístali 1.místo. Kategorie mladších žáků byla nejvíce obsazená a my jsm...e měli dokonce 4 družstva. Naši nejmenší Srbice "4" ve složení: Míra, Péťa a Matěj obsadili pěkné 10.místo. Srbice "3" Tobík, Honzík a Dominik zaběhli skvěle a jen o kousek jim utekli stupně vítězů a brali krásné 4.místo. Srbice "1" ve složení: Tonička, Emička a Jindra obsadili skvělé 3.místo a pak jako nejlepší ze Srbic družstvo "2" ve složení: Ondra, Jirka a Martin výborné 2.místo. Všem moooooc gratulujeme a těšíme za 14 dní na dalším tréninku tentokrát poprvé v tělocvičně.

Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39

Aktuality


Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39