Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/functions.php on line 182
POŽÁRNÍ ÚTOK V CHABAŘOVICÍCH 29.4.2017
 
Do Chabařovic jsme vyrazili pouze s jedním družstvem mladších žáků, víc dětí na trénink v pátek nepřišlo. Tak kdo dorazil závodil. Sestava: Martina Kejval - koš, Matěj Maule - spoj na béčka, Péťa Prchal - spoj na céčka, Jindra Srb - spoj béčka na rozdělovač a mašinu, Ondra Kubiš - rozdělovač, Tobík a Ondra Kantovi - proudy. V Chabařovicích jsme si losovali pořadí, a vytáhla jsem jim číslo 1..... naštěstí to byla šťastná jednička a zůstala nám až do konce. Všechna družstva měla dva pokusy. 1. pokus rozeběhli naši kluci skvěle, všechno klaplo přesně tak jak mělo a útok na nástřikové terče ukončili s krásným časem 26.11s, ke kterému se po prvních pokusech žádný jiný tým ani nepřiblížil. Druhý pokus šel ze základy B, která měla ty podmínky těžší (náběh z boku, částečně do kopce) a kluci si ho dali v klidu tréninkově a ukončnili ho v čase 33:98 i tak to byl nakonec druhý nejlepší čas kategorie. Nikdo další naše kluky již nedokázal překonat a tak brali za skvělý výkon zasloužené ZLATO!!! Nakonec měli nejlepší čas ze všech týmů, včetně starších žáků a dorostu. Sezónu 2017 jsme tak zahájili s velkou parádou. Počasí přes nepříznivé předpovědi nakonec přálo a i když byl závod díky dvoukolu dlouhý tak jsme si ho všichni užili. 
Mladší žáci:
1. místo     SRBICE               0:26:11
2.místo      BOŽTĚŠICE         0:39:76
3. místo     CHABAŘOVICE A  0:45:57 
4.místo      TELNICE             0:48:60
5.místo      M.BŘEZNO          0:49:00 
6.místo      CHABAŘOVICE B  0:51:91   
7.místo      SVÁDOV             0:53:81
8.místo      MOJŽÍŘ              0:56:19
9.místo      MĚRUNICE          1:19:26
10.místo    POVRLY              1:28:99
 
 
 
 

Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39

Aktuality


Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/74522/virtual/www/domains/sdhsrbice.cz/templates/sdhsrbice5/html/modules.php on line 39