13.10.2012 – Zahájení hry Plamen – Závod požární všestranosti ZPV, štafeta dvojic SVĚTEC

13 října, 2012

Hra Plamen je souhrn dvou závodů složených z nějkolika disciplín a celkový vítěz starších žáků v okrese Teplice poté postupuje na krajské kolo.

V sobotu tedy proběhl první závod, ve kterém se děti v kategorii mladších a starších žáků utkali v disciplíně “ Závod požární všestranosti (branný závod)“ a Štafetě dvojic.

Za Srbice jsme jeli pouze se dvěmi 5ti člennými družstvy.

V kategorii Mladší žáci za Srbice nastoupili:

Velitel hlídky – Zděnda Klaus

Členové hlídky – David Piotrovský, David Svoboda, Jára Hlinka, Terka Hrtánková

Nejprve všechna družstva odběhla branný závod a poté štafetu dvojic. Přesné výsledky dodám až je dostaneme z okresu. Ale celkově získali úžasné druhé místo. Moc moc gratulujeme všem !!!!

V kategorii Starší žáci za Srbice nastoupili:

Velitel hlídky – Lucka Mandíková

Členové hlídky- Marcela Juříčková, Kačka Mauleová, Dan Knop, David Knop

Starší žáci mají již všechny vědomostí úkoly zmáknuté a tak jsem od nich očekávala bezchybný výkon s max. chybou na laně nebo střelbě, které jsme netrénovali. Až na jednu chybičku (vědomostí) si ale vedli skvěle na střelbě a tak nasbírali jen 6 trestných bodů. Bohužel si zase zkazili štafetu dvojic.

Ale v pátek nás z tréninku vyhnal déšť a tak jsme to s nimi nemohli ještě procvičit. I tak ale předvedli skvělý výkon a zvítězili!!!! Tak nás čeká větší příprava a poprvé se pokusíme bojovat o postup z okresu.

Podrobné výsledky dodám hned po jejich obdržení. Byli jste šikulky a moc všem gratulujeme.

Chcete náš příspěvek sdílet?