13.5.2023 Stimax cup Meziboří – CINKLO TO!!!

STIMAX CUP MEZIBOŘÍ – CINKLO TO !!!

Do Meziboří jsme vyrazili s celou naší letošní Stimax partou. Celkem 14 našich závodníků se postavilo více jak 350ti soupeřům. Na Mezáku nás již tradičně přivítala zamračená obloha a chladné počasí, ale náladu nám to nevzalo. Skvělý závod může být za každého počasí. A i dnes to vyšlo. Viděli jsme parádní sportovní výkony, úžasné osobáky, bojovnost a nakonec se pár našich borců postavilo i  ke stupňům vítězů.

Mladší dívky:

Jovča Savic´: Jovče krásně vyšel běh i všechny spoje a v prvním pokusu proběhla cílem v osobním rekordu 17:70s. Druhý pokus zaběhla ještě rychleji a osobák si vylepšila na 17:26 s. Umístila se na parádním 7. místě ze 46 závodnic.

Zuzka Spálová: Zuzi zaběhla první na jistotu 18:49 s, do druhé přidala a proběhla cílem s časem kousek nad osobákem 17:87 s. Celkově se umístila na pěkném 10.místě .

Mladší chlapci: pro kluky je to teprve druhý start v šedesátkách 

Tonda Vohradský: Tonda hned v prvním pokusu proběhl cílem v úžasném osobáku 16:80 s a jen o chloupek mu uniklo vyhlašování. Umístil se na parádním 6.místě z 34 závodníků.

Matěj Vlasák: Matěj proběhl cílem moc hezky a zlepšil si osobáček na 22:12 s. Umístil se na pěkném 17.místě.

Starší dívky: 

Ema Nejedlá: Emka si hned v prvním pokusu zaběhla svou druhou dvanáctku v životě a cílem proběhla v čase 12,96 s. Druhý pokus pak ještě víc napálila a byl z toho úžasný osobák 12,56 s a parádní 2. místo z 67 závodnic. Gratulujeme.

Tonča Mauleová: Tonča si hned v prvním pokusu zaběhla svou letošní první dvanáctku a pomalu se nám vrací do kondice. Cílem proběhla v čase 12,93 s a bylo z toho krásné 4.místo.

Starší chlapci: 

Míra Fidrich: Míra si dal v Mezáku ten nejlepší dárek k včerejším narozeninám. Cílem proběhl v krásném čase 14:08 s jen kousíček nad osobákem. Dnes už byly jen tři rychlejší a umístil se na parádním 4. místě z 60ti závodníků. 

Milan Zyka: Milanovi dnes dráha hezky sedla a cílem proběhl v čase 15:57 s . Umístil se na 17.místě.

Tobiáš Kanta: Tobinovi to dnes úplně nesedlo a v obou pokusech se zasekl na spojích. Cílem proběhl v čase 15:80s a umístil se na 20.místě.

František Maule: Fáňa proběhl dráhu pěkně  jen  nějak pomaleji a ta časomíra letěla rychleji než on 😉 a tak cílem proběhl v čase 16:06s a umístil se na 24.místě.

Vítek Spála: Vítek ve druhém pokusu zaběhl krásný osobák 16:12 s a umístil se na 26.místě.

Martin Chládok: Martinovi úžasně sedl druhý pokus a ve své první sezóně ve starších předvádí úžasná zlepšení. Dnes cílem proběhl v parádním osobáku 16:95 s a umístil se na 31.místě.

Péťa Prchal: Péťa v druhém pokusu proběhl cílem v krásném osobním rekordu 17:28 s a umístil se na 32.místě.

Muži 17-100 let: 

Martin Kejval: Marťas se ve své první dospělácké sezóně krásně zlepšuje. Dnes si zaběhl osobáček 20:19 s a umístil se na 13.místě.

Máme za sebou 2. kolo Stimaxu a jsme tak v půlce celého seriálu. Teď mu dáme na chvíli sbohem a budeme se těšit na pokračování na podzim.  Gratuluje všem k úžasným výsledkům, parádním výkonům a úžasné bojovnosti.

Kája a Lenka Hasiči Srbice