SOKOLOVSKÉ ŠEDESÁTKOVÁNÍ A TROJÁKOVÁNÍ 10.12.2022

10 prosince, 2022
20221210_144536

Úplnou náhodou jsme narazili v listopadu na informaci o těchto závodech a protože závodů není nikdy dost 😉 tak se nám podařilo vyšpiónit potřebné kontakty. A musíme moc poděkovat za pozvání na tuto skvělou akci.

Sokolovské šedesátkování a trojákování je menší halový závod, který se koná na jedné dráze při klasických šedesátkách a ve dvou drahách při běhu dorostu s rozdělovačem .

Na tento závod jsme vyjeli v menší sestavě:

Starší žáci: Tonča Mauleová, Emka Nejedlá, Tobiáš Kanta, Míra Fidrich,  Milan Zyka a Fáňa Maule

Dorost: Ondra Kubiš

Byl to úžasný den plný skvělé atmosféry a podpory napříč sbory a padaly i parádní výkony.

Tonička Mauleová: Tonča už při rozběhání dupla na plyn a toto skvělé tempo si udržela i v závodě v celé dráze. Hned první pokus jí klapnul parádně a byl z toho úžasný OSOBÁK 12,53 s a v tomto závodě už nenašla přemožitele a ZVÍTĚZILA!!!  GRATULUJEME!!!

Emka Nejedlá: Emička závod rozběhla také parádně, ale bohužel ji v prvním pokusu přibrzdili spoje a cílem proběhla v čase 16,89 s. Ve druhém pak předvedla obrovskou bojovnost, když se jí hadice sekli pod seběh tak nešťastně, že museli na pomoc přispěchat i rozhodčí i tak, ale zvládla tento pokus dokončit. Celkově se umístila se na 9. místě.

Míra Fidrich: Mírovi se parádně povedl hned první pokus a cílem proběhl v osobním rekordu 14,73 s . Jaké bylo naše překvapení, když jsme na konci zjistili, že tento čas dokázal překonat pouze jeden závodník a tak si Míra odvezl ze závodů parádní STŘÍBRO!!!   GRATULUJEME!!!

Tobiáš Kanta: Tobina rozběhl závod skvěle tak jak ho známe, bohužel i jeho dnes hadice neposlouchali jak měli. V prvním pokuse zaběhl čas 16:30 s, ve druhém se polepšil na 15,35 s. Celkově se umístil na pěkném 5. místě.

Fáňa Maule: Fáňa si hned prvním pokusem doběhl pro osobák v čase 16,26 s a umístil se na pěkném 8.místě.

Milan Zyka: Milan dráhu zvládl technicky skvěle, bohužel se v jeho případě projevila nevýhoda úzké dráhy. Při obou pokusech se mu hadice zachytili o vymezovací tyčky a diváky. I přesto, ale oba pokusy úspěšně dokončil. Celkově se umístil na 21.místě.

Ondra Kubiš: Jako obrovská podpora týmu starších jel s námi na závody i Ondra a tak mu to všichni s radostí oplatili v jeho závodu. Čekala ho dráha dlouhá 60 m, na které byly jeho jedinou překážkou hadice a rozdělovač. Ondra se nenechal vycukat ani zdržením na startu (časomíra) a hned první pokus dal parádně a cílem proběhl v čase 13,24 s . Celkově se umístil na pěkném 5.místě.

Závody byly opravdu úžasné…a už se těšíme, že si na ně zajedeme i v příštím roce. Je to krásné zakončení sezóny. Gratulujeme všem závodníkům za skvělé výkony a úžasnou bojovnost. Je krásné sledovat jaká jste super parta.

Kája, Lenka a Radek Hasiči Srbice

Chcete náš příspěvek sdílet?