10.9.2022 Krušnohorská liga Podsedice – osobák pro Srbice

10 září, 2022
20220910_150500

Před posledními závody v útoku nás čekala velká změna v sestavě a bylo potřeba natrénovat nového rozdělovače. Martin Kejval se toho zhostil parádně. Navíc se Kája rozhodl pro velký krok kupředu a  nechal naše dorostence trénovat a závodit na silnější mašinu. A výsledek super –  po třech trénincích si dali i tréninkový osobáček 20,46 s.

Na posledním kole v Podsedicích se tak na start postavili v sestavě: Kája Maule – trenér a náběr, Tonča Mauleová- stroj, Emka Nejedlá – koš, Ondra Kubiš- béčka, Marťas Kejval – rozdělovač, Ondra Kanta – pravý proud, Tobina Kanta – levý proud. Na start šli jako 4. v pořadí a i přes zaváhání na koši jim útok krásně sedl a terče sestřelili v osobáku 21,20 s (pravý proud dokonce 20,34 s).  S tímto časem se umístili na pěkném 6.místě.

Sezóna útoků je za námi a je jasné, že závodění za dospěláky tuhle partu dorostenců chytlo pořádně. Věřím, že v další sezóně tam ťukne i ta devatenáctka ;-). Hlavní, ale je , že mají další impulsy pro zlepšování. V letošní sezóně zvládli objet půlku závodů ligy a uvidíme jak tomu bude v příští sezóně.

GRATULUJEME PARTO !!!

Kája, Martin a Lenka Hasiči Srbice

Fotky a video: https://sdhsrbice1.rajce.idnes.cz/10.9.2022_Krusnohorska_liga_Podsedice_-_osobak_pro_Srbice/

 

Chcete náš příspěvek sdílet?