Kalendář akcí

ZÁVODY 2024

2024 ZÁVOD/AKCE MÍSTO DISCIPLÍNA ÚČASTNÍCI UMÍSTĚNÍ
20.1.2024 TFA JUNIOR BROZANY TFA r.2021-2009 4. 4. 7.9.9.10. 11.12.13.14.

9.3.

 

23.3.

Jablonecká hala

Jablonecká

hala

Jablonec

60 m

 

100 m

starší žáci

 

Dorost 13+

Dospělí

51. 57. 85.100.

 

16. 20. 22. 24.26. 34. 51.65. 81.85. 

6.4.2024 TFA LIGA SEVERU Ústí n.L. TFA Dorost 15+ 1. 3. 9. 11. 19. 24. 
14.4.2024 Duch.Předávačka Duchcov štafety starší žáci 1.8.
27.4.2024 TFA LIGA SEVERU Hostomice TFA Dorost 15+ 2. 9. 10. 25. 33.
4.5.2024 Budíkovická věž Budíkovice VĚŽ Repre- Milan Zyka 3.
4.5.2024 Třebíčská stovka Třebíč Český pohár 100m Repre-Milan Zyka 11.

8.5.2024

8.5.2024

VĚŽ

Školení

HZS Teplice 

SDH Modlany

VĚŽ 

Rozhodčí

MartinCh., Milan, Franta, Vítek 

Martin Kejval

 
4.5.2024 TFA JUNIOR Ústí n.L. TFA mladší /starší  5.7.9.9.10.10.13.13.14.15.16.17.17.19.23.23.28.
5.5.2024 STIMAX CUP Ústí n.L. 60m/100m mladší/starší/dorost

1. 1. 8. 18. 18. 24. 25. 25. 26. 28. 32. 34. 39. 51. 54. 68. 

11.5.2024 STIMAX CUP Lovosice 60m / 100 m ml./st./dorost 1. 1. 3. 5. 7. 10.14.16. 26. 28. 35. 40. 45. 50. 53. 

18.5.2024

19.5.2024

Okresní kolo

Teplice

Litoměřice

Plamen/PS

dorost

starší

ladies 2008

1.

.

19.5.2024

Lhenický Dvojboj

Okresní kolo dorost

Lhenice

60 m / TFA

 

100m 

starší 

 

Dorost

 
1.6.2024 TFA JUNIOR Křešice TFA mladší/starší  
7.-8.6.2024 Krajské kolo Plamen/dorost Ústí n.L Plamen  TÝM starších   
15.6.2024 TFA LIGA SEVERU Cítoliby TFA Dorost 15+  
16.6.2024 TFA SRBICE Srbice TFA 6-18 let  
21.-23.6. MČR plamen Praha Plamen ???  
29.6.-1.7. MČR dorost Písek požární sport ???  
6.7.2024 TFA LIGA SEVERU Verneřice TFA Dorost 15+  
6.7.-20.7. LETNÍ ŠKOLA INS. M.Svatoňovice škola instruktorů Dorost 15+ zájemci  
           
20.7.2024 Bludovská stovka Bludov 100 m Dorost ??? spíše ne, pro malý zájem  
3.8.2024 Večerní stovka Kamenec u P. 100 m Dorost ??? spíše ne, pro malý zájem   
           
           
17.-23.8. SOUSTŘEDĚNÍ Srbice   Stimax tým 10+  
24.8.2024 TFA LIGA SEVERU Děčín-Sněžník TFA Dorost 15+  
31.8.2024 STIMAX CUP Děčín 60m / 100 m ml./st./dorost  
7.9.2024 VĚŽ Podbořany věž výběr  
7.9.2024 Pohár starosty Hostomice PÚ/štafeta starší žáci  

7.9.

8.9.

60 

100 m

Písková Lhota      
8.9.2024 TFA LIGA SEVERU Libočany TFA Dorost 15+  
14.9.2024 TFA JUNIOR Charvátce TFA mladší/starší  
15.9.2024 Kamenecká šedes. Kamenec u P. 60 m starší žáci  
15.9.2024 Pohár starosty Štrbice požární útok starší žáci  
21.9.2024 MČR 60 m Ústí n.L. 60 m postup ze Stimaxu  
28-29.9.2024 STIMAX CUP Chomutov 60m / 100 m ml./st./dorost  
5.10.2024 TFA LIGA SEVERU Hazmburk TFA Dorost 15+  
5.10.2024 TFA JUNIOR Hazmburk TFA mladší/starší  
6.10.2024 ZHVB Okresní kolo Háj u Duchcova   starší/dorost  

12.10.2024

25.-27.10.

 

Branný závod

RESCUE CAMP 

 

Unčín

CHOMUTOV

Braňák

Seznámení s činností IZS

ml./st./dorost

Dorost 15 + a  2011/2010 s ?

 

 

9.11.2024 ZHVB Krajský závod Háj Braňák ??? postup/pomocníci  
2.-3.11. Hala Praha Praha 60 m mladší/starší  
22.-24.11. Hala Ostrava Ostrava 60 m starší žáci-pobyt  
prosinec Hala Sokolov Sokolov 60m/trojákování starší žáci/dorost  

 

ZÁVODY 2023

 

2023 ZÁVOD/AKCE MÍSTO DISCIPLÍNA ÚČASTNÍCI UMÍSTĚNÍ
11.3.2023 HALOVÝ ZÁVOD OSTRAVA 60 m Starší žáci TOP 7 22,54,93,96,105
25.3.2023 HALOVÝ ZÁVOD JABLONEC 60 m Starší žáci 68,69,98,130,160,170,174,188
16.4.2023 HALOVÝ ZÁVOD JABLONEC 100 m Dorost 13+ výběr 20,26,35,41, 44
           
1.4.2023 TFA – liga severu ÚSTÍ N.L. železný hasič Kubiš,Kejval X, 4. 
22.4.2023 STIMAX CUP Ústí n.L. 60 m a 100 m Stimax tým 3. 5. 8. 9. 10.11.20. 21. 25. 39. 40 
29.4.2023 TFA – liga severu HOSTOMICE železný hasič Kubiš,Kejval 6. 
           
6.5.2023 Pohárovka MĚRUNICE požární útok Starší/Dorost 5. a 1. 
7.5.2023 HZS Teplice požární útok Starší  2.
13.5.2023 STIMAX MEZIBOŘÍ 60 m, 100 m Stimax tým 2,4,4,6,7,10,13,17,17,20,24,26,31,32

20.5.

21.5.

OKRESNÍ KOLO

Okres LADIES 

TEPLICE

LITOMĚŘICE 

jednotlivci

Tobina K. Míra, Milan, Péťa,  Fáňa a Vítek

Dorost 13+ výběr

Ema a Tonča 

1. Postup na kraj Míra

2. 2. 2. 3. 4. 5.

1 místo a postup na kraj s týmem Vědomice

 28.5.2023 VÝBĚR TALENTŮ   PARDUBICE TEST KONDIČNÍCH SCHOPNOSTÍ Tobina, Ema, Tonča,Milan, Míra, Fáňa  Milan Zyka– vybrán do REPREZENTACE 
3.-4.6. Krajské kolo Meziboří Jednotlivci  Míra Fidrich -3.místo Ema a Tonča za Vědomice – 1.místo
11.6.2023 Instruktáž věž    Tonča,Fáňa, Milan    
10.6.2023 Domácí závod SRBICE požární útok všichni  1.  1.  7. 
17.6.2023

TFA – liga severu

TFA 

CÍTOLIBY

 

Mojžíř

železný hasič

DOROST 15+

 

Přihlášení 6-17 let

Martin 3. Ondra 4.

 

1. 1. 4. 4. 6. 6. 6. 9.12. 15.

           
24.6.2023 Branný závod BÍLINA braňák Starší / Mladší/DOROST  1. 1. 4. 
           
1.7.2023

TFA – liga severu

VERNEŘICE

železný hasič KUBIŠ a KEJVAL 8. a 10.
1.-.3.7.2023 MČR DOROSTU DOMAŽLICE družstva DOROST  Ema a Tonča – Vědomice 10.
5.7.2023 NOČNÍ ŠTRBICE požární útok DOROST tým  
6.7.-13.7. SOUSTŘEDĚNÍ SRBICE   STIMAX tým  
15.7.-29.7. Letní šk.instruktorů Svatoňovice   EMA, TONČA   
5.8.2023 Český pohár  Kamenec 100 m Tonča, Tobina, Kubiš 22. 29. 54.
26.8.2023 TFA – liga severu D.SNĚŽNÍK železný hasič DOROST 15+ 1. 1. 3. 4. 9.
           
2.9.2023 STIMAX CUP DĚČÍN 60 m, 100 m Stimax tým 2. 7. 8. 11. 12. 18. 20. 21. 21. 34. 37.

9.9.2023

9.9.2023

VĚŽ

Běh 60 m

PODBOŘANY

Písk.Lhota 

VĚŽ

Běh na 60 m

DOROST 13+ Milan

starší žáci

2.

2. 5. 6. 21. 25. 26.

10.9.2023 TFA – liga severu LIBOČANY železný hasič DOROST 15+ 3. 4. 4. 7. 14.

16.9.2023

TFA dětské

Charvátce

Železný hasič

Mladší /Starší

2.2.3.4. 6. 8. 8. 9.13. 13. 14. 15. 26.
23.9.2022 MISTROVSTVÍ ČR BRNO 60 m Tonda Vohradský, Míra Fidrich  Ema Nejedlá, Antonie Mauleová
30.9.2023 STIMAX CUP CHOMUTOV 60 m, 100 m Stimax tým 3. 7. 9. 12. 15. 17. 21. 23. 24. 43 …
7.10.2023 TFA – liga severu HAZMBURK železný hasič DOROST 15+,ženy 1. 6. 14.
7.10.2023 TFA Junior HAZMBURK  železný hasič    1. 2. 3. 4. 5. 5. 6. 12. 14. 14. 17. 25.29. 29. 33.
14.10.2023 Braňák UNČÍN Branný závod Mladší/Starší/Dorost 1. 1. 1. 2. 3. 7. 9.
           
4.11.2023 HALOVÝ ZÁVOD PRAHA 60 m Starší žáci 21. 24. 43. 75. 163. 180. 181. 189. 198. 

18.11.2023

HALOVÝ ZÁVOD OSTRAVA 60 m Starší žáci- 6. 7. 40. 81. 113. 126. 129. 134. 165.
10.12.2023 HALOVÝ ZÁVOD Sokolov 60m,trojákování Starší / Dorost 1. 3. 4. 5. 7. 8. 9. 12. 16. 17. 18. 

SEZÓNA 2023 BYLA ÚŽASNÁ A JSME PYŠNÍ NA ÚSPĚCHY, KTERÝCH NAŠI ZÁVODNÍCI DOSÁHLI.  Kája a Lenka Mauleovi HASIČI SRBICE

______________________________________________________________________________

ZÁVODY 2022

DATUM ZÁVOD DISCIPLÍNA DOROST STARŠÍ ML-STIMAX MLADŠÍ UMÍSTĚNÍ
12.3.2022 JABLONEC HALA 60 m   X      22,39,52,67,74
2.4.2022 JABLONEC HALA 100 m X       24,30,31,46,65,68 
24.4.2022 ÚSTÍ N.L. STIMAX 60m 100m X X X  

 3,5,5,6,12,21,22,23,

24,29,33, 34,37

                
7.5.2022 MĚRUNICE POŽÁRNÍ ÚTOK   X   X  5, 7, 8
8.5.2022 HZS Pohár BÍLINA PÚ + ŠTAFETA 4×60   X X    PÚ 1.,št 1. celk. 1.
14.5.2022 MARIÁNSKÉ L. STIMAX 60m 100m X X X    3,5,6,8,8,8,10,16,18,21,23,25,30
20.-22.5.2022 KRUPKA OKRESNÍ KOLO X        1. 1. 1. 2.
28.5.2022 OSEK POŽÁRNÍ ÚTOK   X   X  ml 3., st.4.
29.5.2022 ŠTRBICE KL POŽÁRNÍ ÚTOK X        12.  11. 
 4.6.2022 Ústí n.L. KRAJSKÉ KOLO X-postup        1. 2. 3. (postup na MČR)
11.6.2022 SRBICE POŽÁRNÍ ÚTOK X X   X  1. 1. 1. 
18.6.2022 Ústí n. L. STIMAX 60m 100m X X X    2. 4. 5. 6. 8. 10. 15. 28. 31. 36. 42.
19.6.2022 JIMLÍN KL POŽÁRNÍ ÚTOK X        8.
25.6.2022 TFA LIGA SEVERU ŽELEZNÝ HASIČ

 15 +

       6. 6. Kubišák a Olča

30.6.-6.7.2022

3.7.2022

SRBICE

Ústí n.L 

SOUSTŘEDĚNÍ

MČR dorostu

X

 

X

 

X

 

 

 

Tonička Mauleová 12.místo

MartinKejval   12.místo 

9.7.2022

KL Pavlíkov

ŠTRBICE

Požární útok

NOČNÍ PÚ

X      

 3. místo  3B, 6.místo  2B

5. místo

27.8.2022

28.8.2022

DĚČÍN

NOVÉ DVORY

TFA 

KL POŽÁRNÍ ÚTOK

X

X

     

3.místo, 11.místo

6. a 9.

3.9.2022 DĚČÍN STIMAX 60m 100m X X X  

 3, 6,6,8,12,15,15,17,21,22

34,39,40,45

               

10.9.2022

11.9.2022

17.9.2022

PODSEDICE

PODBOŘANY

LIBOČANY

KL PÚ

VĚŽ

TFA

X

X

15+

     

6. 

3. a 7. 

,

24.9.2022⁸

25.9.2022

ÚSTÍ N.L.

MČR

STIMAX 60m 100m

Mistrovství ČR v 60m 

X

 

Postupují

X

44.

Tobina

X

62.

Ema 

 

47.

Tonča

 1,2,3,4,6,8,11,17,22,23,33,37

 

35.

Tobík T.

1.10.2022 DUCHCOV HASIČATA V AKCI   X   X  2.  7.
8.10.2022  Hazmburk TFA LIGA SEVERU 15+        8.  9.
15.10.2022 UNČÍN Branný závod X X   X  1. 1. 3. 4. 10. 12.13.
 5.11.2022  PRAHA  HALA 60 m      X    24. 52. 58. 122. 161.  …
58.6.11.2022 PRAHA HALA 60 m   X      80.  …
19.11.2022 OSTRAVA HALA 60 m   výběr      35. 38.  …
 10.12.2022 SOKOLOV  HALA 60 m   x      1. 2. 5. 5. 6. 8.9. 21.
 CELKEM  33 ZÁVODŮ  A AKCÍ  ZA ROK  2022        

_________________________________________________________________________ROK 2021

DATUM ZÁVOD DISCIPLÍNA KATEGORIE UMÍSTĚNÍ
19.6.2021 Košťany Požární útok Starší/Mladší 1. / 2.
20.6.2021 Ústí n.L. Stimax / 60 m Starší/Mladší 2. / 1.
27.6.2021 Hrobce PHL Požární útok Starší/Mladší 3. / 5. a 6.
28.8.2021 Meziboří Stimax / 60 m Starší/Mladší osobáky
4.9.2021 Brozany PHL Požární útok Starší/Mladší 1. a 4. / 8. a 9.
5.9.2021 Štrbice Požární útok Starší/Mladší 1. / 2.
11.9.2021 Štětí PHL Požární útok Starší 1. a 5.
18.9.2021 Varnsdorf Stimax / 60 m Starší/Mladší osobáky
26.9.2021 Lhenice Dvojboj 60m/PÚ Starší/Mladší 1. / 1.
2.10.2021 Duchcov Hasičata v akci Starší/Mladší 1. / 1.
3.10.2021
Duchcov
Štafeta dvojic + 4×60 Starší/Mladší 1. a 3. / 2.
9.10.2021 Kostomlaty Branný závod Starší/Mladší 1. / 1.
16.10.2021 Unčín Branný závod Starší/Mladší 1. 2. 3 . / 2. 7.
23.10.2021 Modlany Modlanská vařečka Výběr D/St/Ml  3.
30.10.2021 PRAHA HALA 60 m  STARŠÍ  32. 34. 39.
31.10.2021 PRAHA HALA 60 m  MLADŠÍ  8. 13. 28. 43. …
6.11.2021 JABLONEC HALA    
7.11.2021 JABLONEC HALA 60 m  MLADŠÍ  9. …..
18.-21.11.2021 OSTRAVA HALA 60m STARŠÍ  16. …..

CELKEM 19 ZÁVODŮ A AKCÍ ZA ROK 2021