Kalendář akcí

ZÁVODY 2022

DOROST – ročník 2006 

STARŠÍ –    ročník 2010-2007

MLADŠÍ – ročník 2011 a mladší

DATUM ZÁVOD DISCIPLÍNA KATEGORIE UMÍSTĚNÍ
8.1.2022 OSEK-NELSON Branný závod Starší/ dorost?  
březen JABLONEC HALA 60 m Starší  
23.4.2022 HOSTOMICE TFA ML/ST/Dorost  
24.4.2022 DUCHCOV PŘEDÁVAČKA ML/ST  
1.5.2022 ÚSTÍ N.L. STIMAX 60m 100m ML/ST/Dorost  
7.5.2022 MĚRUNICE POŽÁRNÍ ÚTOK ML/ST/Dorost+vedoucí  
8.5.2022 HZS POHÁR PÚ + ŠTAFETA 4×60 Mladší/Starší  
14.5.2022 MARIÁNSKÉ L. STIMAX 60m 100m ML/ST/Dorost  
20.-22.5.2022 KRUPKA OKRESNÍ KOLO Dorost 4x+Tonča,Ema  
28.5.2022 OSEK POŽÁRNÍ ÚTOK ML/ST  
3.-5.6.2022   KRAJSKÉ KOLO Dorost 4x+Tonča,Ema ?  
11.6.2022 SRBICE POŽÁRNÍ ÚTOK ML/ST/Dorost  
18.6.2022 CHOMUTOV STIMAX 60m 100m ML/ST/Dorost  
19.6.2022 HROBCE PHL POŽÁRNÍ ÚTOK Starší/Dorost+vedoucí  
25.6.2022 KOŠŤANY POŽÁRNÍ ÚTOK ML/ST/Dorost+2008  
30.6.-6.7.2022 SRBICE SOUSTŘEDĚNÍ Dorost,Starší, Ml-stimax  
2.7.2022 DŘEMČICE PHL POŽÁRNÍ ÚTOK Dorost + vedoucí  
5.7.2022 CTINĚVES PHL POŽÁRNÍ ÚTOK Starší/Dorost+vedoucí  
9.7.2022 ŠTRBICE NOČNÍ POŽÁRNÍ ÚTOK Dorost + vedoucí  
20.8.2022 MALEŠOV PHL POŽÁRNÍ ÚTOK Starší/Dorost+vedoucí  
27.8.2022 NOVÉ DVORY PHL POŽÁRNÍ ÚTOK Starší/Dorost+vedoucí  
3.9.2022 DĚČÍN STIMAX 60m 100m ML/ST/Dorost  
4.9.2022 ŠTRBICE POŽÁRNÍ ÚTOK ML/ST  
10.9.2022 BROZANY PHL POŽÁRNÍ ÚTOK Starší/Dorost+vedoucí  
11.9.2022 TP-PRIMÁTOR POŽÁRNÍ ÚTOK Dorost+2008  
17.9.2022 BROCNO PHL POŽÁRNÍ ÚTOK Starší/Dorost+vedoucí  
24.9.2022 ÚSTÍ N.L. STIMAX 60m 100m ML/ST/Dorost  
1.10.2022 DUCHCOV HASIČATA V AKCI ML/ST  
Říjen ? UNČÍN Branný závod ML/ST/Dorost  
22.10.2022 MODLANY VAŘEČKA ML/ST  
  PRAHA HALA 60 m Starší  
  OSTRAVA HALA 60 m Starší  
         
         

 

ROK 2021

DATUM ZÁVOD DISCIPLÍNA KATEGORIE UMÍSTĚNÍ
19.6.2021 Košťany Požární útok Starší/Mladší 1. / 2.
20.6.2021 Ústí n.L. Stimax / 60 m Starší/Mladší 2. / 1.
27.6.2021 Hrobce PHL Požární útok Starší/Mladší 3. / 5. a 6.
28.8.2021 Meziboří Stimax / 60 m Starší/Mladší osobáky
4.9.2021 Brozany PHL Požární útok Starší/Mladší 1. a 4. / 8. a 9.
5.9.2021 Štrbice Požární útok Starší/Mladší 1. / 2.
11.9.2021 Štětí PHL Požární útok Starší 1. a 5.
18.9.2021 Varnsdorf Stimax / 60 m Starší/Mladší osobáky
26.9.2021 Lhenice Dvojboj 60m/PÚ Starší/Mladší 1. / 1.
2.10.2021 Duchcov Hasičata v akci Starší/Mladší 1. / 1.
3.10.2021
Duchcov
Štafeta dvojic + 4×60 Starší/Mladší 1. a 3. / 2.
9.10.2021 Kostomlaty Branný závod Starší/Mladší 1. / 1.
16.10.2021 Unčín Branný závod Starší/Mladší 1. 2. 3 . / 2. 7.
23.10.2021 Modlany Modlanská vařečka Výběr D/St/Ml  3.
30.10.2021 PRAHA HALA 60 m  STARŠÍ  32. 34. 39.
31.10.2021 PRAHA HALA 60 m  MLADŠÍ  8. 13. 28. 43. …
6.11.2021 JABLONEC HALA    
7.11.2021 JABLONEC HALA 60 m  MLADŠÍ  9. …..
18.-21.11.2021 OSTRAVA HALA 60m STARŠÍ  16. …..