Kalendář akcí

ZÁVODY 2022

DATUM ZÁVOD DISCIPLÍNA DOROST STARŠÍ ML-STIMAX MLADŠÍ UMÍSTĚNÍ
12.3.2022 JABLONEC HALA 60 m   X      22,39,52,67,74
2.4.2022 JABLONEC HALA 100 m X       24,30,31,46,65,68 
24.4.2022 ÚSTÍ N.L. STIMAX 60m 100m X X X    3,5,5,6,12,21,22,23,24,29,33, 34,37
  LHENICE DVOJBOJ 60m+PÚ          ZRUŠENO POŘADATELEM
7.5.2022 MĚRUNICE POŽÁRNÍ ÚTOK   X   X  5, 7, 8
8.5.2022 HZS Pohár BÍLINA PÚ + ŠTAFETA 4×60   X X    PÚ 1.,št 1. celk. 1.
14.5.2022 MARIÁNSKÉ L. STIMAX 60m 100m X X X    3,5,6,8,8,8,10,16,18,21,23,25,30
20.-22.5.2022 KRUPKA OKRESNÍ KOLO X        1. 1. 1. 2.
28.5.2022 OSEK POŽÁRNÍ ÚTOK   X   X  ml 3., st.4.
29.5.2022 ŠTRBICE KL POŽÁRNÍ ÚTOK X        12.  11. 
 4.6.2022 Ústí n.L. KRAJSKÉ KOLO X-postup        1. 2. 3. 
11.6.2022 SRBICE POŽÁRNÍ ÚTOK X X   X  1. 1. 1. 
18.6.2022 Ústí n. L. STIMAX 60m 100m X X X    2. 4. 5. 6. 8. 10. 15. 28. 31. 36. 42.
19.6.2022 JIMLÍN KL POŽÁRNÍ ÚTOK X        8.
25.6.2022 TFA LIGA SEVERU ŽELEZNÝ HASIČ

 15 +

       6. 6. 
30.6.-6.7.2022 SRBICE SOUSTŘEDĚNÍ/ MČR Ústí 3.7. X X X    
9.7.2022

KL Pavlíkov

ŠTRBICE

Požární útok

NOČNÍ PÚ

X        

27.8.2022

28.8.2022

DĚČÍN

NOVÉ DVORY

TFA 

KL POŽÁRNÍ ÚTOK

X

X

       
3.9.2022 DĚČÍN STIMAX 60m 100m X X X    
4.9.2022 ŠTRBICE POŽÁRNÍ ÚTOK   X   X  
10.9.2022 PODSEDICE KL POŽÁRNÍ ÚTOK X        

24.9.2022

25.9.2022

ÚSTÍ N.L.

MČR

STIMAX 60m 100m

Mistrovství ČR v 60m 

X X X  

 

 

 

1.10.2022 DUCHCOV HASIČATA V AKCI   X   X  
2.10.2022   PRIMÁTOR – PÚ X        
Říjen ? UNČÍN Branný závod X X   X  
22.10.2022 MODLANY VAŘEČKA   X   X  
12.11.2022 PRAHA HALA 60 m   X      
19.11.2022 OSTRAVA HALA 60 m   X      
               
               

 

DOROST: ONDŘEJ KANTA, ONDŘEJ KUBIŠ, MARTIN KEJVAL, JINDŘICH SRB

DOROST PÚ: ONDŘEJ K., ONDŘEJ K., MARTIN K., JINDRA, TOBIÁŠ KANTA, TONČA, EMA, HONZA

STARŠÍ: R.2010-2008

STARŠÍ PÚ: R.2010-2008 + VÝBĚR Z ML.STIMAX

MLADŠÍ STIMAX: TOBIÁŠ TOMANEC, MARTIN CHLÁDOK, ZUZKA SPÁLOVÁ

MLADŠÍ : 2011 A MLADŠÍ , včetně MLADŠÍ STIMAX

 

_________________________________________________________________________ROK 2021

DATUM ZÁVOD DISCIPLÍNA KATEGORIE UMÍSTĚNÍ
19.6.2021 Košťany Požární útok Starší/Mladší 1. / 2.
20.6.2021 Ústí n.L. Stimax / 60 m Starší/Mladší 2. / 1.
27.6.2021 Hrobce PHL Požární útok Starší/Mladší 3. / 5. a 6.
28.8.2021 Meziboří Stimax / 60 m Starší/Mladší osobáky
4.9.2021 Brozany PHL Požární útok Starší/Mladší 1. a 4. / 8. a 9.
5.9.2021 Štrbice Požární útok Starší/Mladší 1. / 2.
11.9.2021 Štětí PHL Požární útok Starší 1. a 5.
18.9.2021 Varnsdorf Stimax / 60 m Starší/Mladší osobáky
26.9.2021 Lhenice Dvojboj 60m/PÚ Starší/Mladší 1. / 1.
2.10.2021 Duchcov Hasičata v akci Starší/Mladší 1. / 1.
3.10.2021
Duchcov
Štafeta dvojic + 4×60 Starší/Mladší 1. a 3. / 2.
9.10.2021 Kostomlaty Branný závod Starší/Mladší 1. / 1.
16.10.2021 Unčín Branný závod Starší/Mladší 1. 2. 3 . / 2. 7.
23.10.2021 Modlany Modlanská vařečka Výběr D/St/Ml  3.
30.10.2021 PRAHA HALA 60 m  STARŠÍ  32. 34. 39.
31.10.2021 PRAHA HALA 60 m  MLADŠÍ  8. 13. 28. 43. …
6.11.2021 JABLONEC HALA    
7.11.2021 JABLONEC HALA 60 m  MLADŠÍ  9. …..
18.-21.11.2021 OSTRAVA HALA 60m STARŠÍ  16. …..