11.5.2024 STIMAX CUP LOVOSICE🥇🥇🥉5.

11 května, 2024
IMG-20240511-WA0003

11.5.2024 STIMAX CUP LOVOSICE 🥇🥇🥉🏅

Úžasný den pro Srbice. Celá parta pod vedením Káji úžasně fungovala. Pomáhali si a vzájemně se podporovali. Většina dorostenců tak pomáhala s organizací našeho týmu Ondra Kubiš, Tonča a Ema . Jako rozhodčí tak na celý den zůstal jen Martin Kejval, kterého holky vystřídaly s praporky na kategorii mužů – vám všem velké díky za pomoc .

A jak se nám vedlo?

Naše královny z minulého kola Emku Nejedlou a Zuzi Spálovou z trůnu nejlepších nikdo nesesadil a přidali se k nim další s úžasnými výkony. 🥇🥇

MLADŠÍ DÍVKY B – 52 závodnic

ó

Zuzka Spálová 🥇– Zuzi si hned prvním pokusem zaběhla parádní zajišťovací patnáctku. Druhý pokus ještě napálila a cílem proběhla v  OSOBÁKU 15.51 s a brala úžasné 1.místo 🥇. Po dvou kolech Stimaxu si tak vytvořila parádní náskok na ostatní,  že už teď jí můžeme gratulovat k POSTUPU NA MISTROVSTVÍ ČR V BĚHU NA 60m S PŘEKÁŽKAMI.

Ella Milsimerová: Ella se jako nováček u hasičů rozhodně neztratí. Jeji druhý závod a v obou pokusech úžasný osobák. S časem 17.54  se umístila na parádním 10.místě z 52 závodnic.

MLADŠÍ CHLAPCI  A – 20 závodníků
Jindříšek Puchmeltr🏅- Jindra si na svých druhých šedesátkách doběhl pro parádní osobák 23.81 a poprvé si tak v této disciplíně stoupl pod stupně vítězů na úžasné 5.místo.

STARŠÍ DÍVKY – 78 závodnic
Nela Kalinová- Nelča si v závodě doběhla pro parádní OSOBÁK 17.45 s a umístila se na krásném 50.místě.  Navíc si za odměnu od taťky vysloužila kýbl zmrzliny, o který se rozdělila s celou naší partou.

Jovča Savic‘ – Jovča  proběhla cílem v čase 17.71 s a umístila se na 53.místě .

STARŠÍ CHLAPCI  – 55 závodníků

Míra Fidrich  – Míra zvládl celou trať parádně a cílem proběhl v krásném čase jen kousek nad osobákem 13.57 a umístil se na 7.místě.
Vítek Spála  Vítek se rozhodl,že po úspěchu v TFA závodě kopne do vrtule i na šedesátkách.  Neskutečne zabral a už prvnim pokusem si zaběhl osobák a dostal se na čtvrnácku. Druhý pokus ještě zrychlil a s úžasným osobákem  14.54 s se umístil na 15.místě.

Milan Zyka  Milan zachoval čistou hlavu a zavod mu krásně sedl. Cílem proběhl v čase jen 4 setinky za osobákem 14. 66 s a umístil se na 16.místě.

Petr Prchal  Zaběhl čas 16. 38 s – 35.místo.
František Maule S časem 16.74 – 40.místo.
Martin Chládok  S časem 17.79. 45.místo

DOROSTENKY

Ema Nejdelá 18.90 1.místo 🥇 – Emka si v prvním pokuse zaběhla devanáctkový čas a po prvním kole měla průběžné druhé místo…při druhých pokusech se, ale dorostenky rozhodly o přední přední příčky pořádně  poprat . Emka tak při druhém pokusu ještě zabrala a cílem proběhla v čase 18.90 s a závod opět vyhrála.

Antonie Mauleová   Tonče parádně vyšel druhý pokus, při kterém proběhla cílem v krasnem čase  19.62 s a průběžně se zařadila na první místo. Nakonec už jí ale zvládli překonat jen dvě soupeřky a bylo z toho krásné 3. místo 🥉.

DOROST A MUŽI 17-100  let – 42 závodníků

Ondra Kubiš 21.16 s 26.místo  – Ondra si vybral tento závod jako rozlučkový.  Děkujeme za pomoc a reprezentaci jak při tomto závodě tak i po celou dobu neuvěřitelných cca 12ti let u hasičů.  Budeš nám chybět a až budeme chybět my tobě tak se stav….dveře jsou u nás stále otevřené.

Martin Kejval 21.25 s 28.místo – Martin po celý závodní den působil jako rozhodčí – moc děkujeme za pomoc. A na závěr dne nastoupil do akce jako závodník. Zvládl to krásně a s časem 21.25s se umístil na 28.místě.

Děkujeme všem za pomoc. Všem hasičatům gratulujeme všichni jste to dali krásně a  bojovali jste jako správní srbičtí tygři .