19.6.2022 KRUŠNOHORSKÁ LIGA V JIMLÍNĚ – DOROSTENCI V AKCI

19 června, 2022
IMG-20220619-WA0006

V neděli jsme vyjeli za obrovského pařáku s týmem dorostu na další kolo Krušnohorské ligy, tentokrát do Jimlína. A protože naši dorostenci na domácích závodech předvedli parádní výkon tak je Kája tentokrát nechal běžet samotné. Proto se naše parta na pátečním tréninku musela soustředit i na trénink přípravy základny. Bohužel na tréninku opět klekla závodní mašina a tak bylo jasné, že závada je vážnější. Naše parta, ale závodit chce 😉 a tak se hned vytáhla vytáhla „dětská mašina“ – Tohatsu a trénovalo se na ní. Je jasné, že tento stroj v konkurenci na lize nemá šanci, ale naše parta letos stejně hlavně sbírá zkušenosti a jsou nadšení, že můžou závodit …..a o tom to je!!!!!

Na závody vyjeli v sestavě: stroj – Tonča Mauleová, náběr – Martin Kejval, koš – Emka Nejedlá, béčka – Ondra Kubiš, rozdělovač – Jindra Srb, pravý proud – Ondra Kanta a levý proud – Tobina Kanta .

V Jimlíně jsme měli možnost pro komentátora vyplnit závodní list a náš tým složený z dorostu 14-16 let představit. A komentátorka navíc i představila naší „mašinu Tohatsku“  ;-).

Naše parta to zvládla parádně. Svou první přípravu základny dali na pohodu a šlo se na start. Útok jim vyšel pěkně a na levém proudu na momentální maximum mašiny 23 s , druhý proudař trošku zabloudil 😉 cestou k terči 😀 ,i tak z toho byl  osobáček.  Pak už jen sledovali ostatní týmy a na pravém proudu mělo s nástřikem problém více týmů….a jak říkali pořadatelé….točí se tam občas pořádný vítr….tak už víme …co nám Ondru odfouklo z cesty ;-).

Nakonec naše parta brala pěkné 8. místo v kategorii MUŽI. A jak jinak zakončit tento báječný a pekelně rozpálený den než krásnou koupelí….na začátku sice néééé úplně dobrovolnou ;-), ale pak už se tam většina cachtala jak malé děti.

Krásný víkend plný spousty úžasných sportovních výkonů je za námi a těšíme se na nové výzvy….a příští víkend drží všichni palce našim nováčkům v závodě ŽELEZNÝ HASIČ NA LIZE SEVERU V HROBCÍCH….ONDRA KUBIŠ – DOROST A OLČA KANTOVÁ- ŽENA.

PořadíDružstvoOkresPrvní terčVýsledný časZískané bodyPořadí v soutěžiPřed

1.SDH Chrášťany  LT16.75 P16.93

2.SDH TouchoviceLN17.74 L18.19