20.10.2012 – Branný závod v Unčíně

20 října, 2012

Na branný závod do Unčína jsme vyrazili s minimálním počtem vedoucích (jedna) a maximálním počtem dobrovolníků z řad rodičů bez jejichž pomoci by účast na tomto závodě nebyla možná. Proto předem všem rodičům děkujeme za pomoc.

Na závodě v Unčíně čekala na všechny trať dlouhá cca 2,5km s pořádným kopečkem a plnění disciplín na stanovištích: střelba ze vzduchovky, házení kroužků, dopravní značky, dvojité lano, hod granátem, půlspojky a řezání dřeva.

HLÍDKA č. 1 v kategorii starší žáci skončila na děleném 3.místě s časem 28 minut a 12 trestných bodů.

Členové hlídky: Vojta Nejedlý, Milan Gittler, Dan Knop

Trestné body – Střelba 6 bodů, Kroužky 1 bod, Hod granátem 5 bodů.

HLÍDKA č. 2 v kategorii starší žáci skončila na děleném 3.místě s naší hlídkou č.1 a tak měla shodný čas 28 minut a 12 trestných bodů.

Členové hlídky: David Knop, Lucka Mandíková, Marcela Juříčková

Trestné body- Střelba 5 bodů, Kroužky 1 bod, dopravní značky 1 bod, Hod granátem 5 bodů

HLÍDKA č. 3 v kategorii starší žáci skončila na 5. místě hned v závěsu za oběma našimi družstvy s časem 31 minut a 10 trestných bodů.

Členové hlídky – Kačka Mauleová, Markéta Juříčková a z mladších žáků je doplnil David Piotrovský

Trestné body – Střelba 5, Kroužky 3, Hod granátem 2

HLÍDKA č. 4 v kategorii mladší žáci skončila na 7. místě v čase 39 minut a 15 trestných bodů.

Členové hlídky: Jára Hlinka, Honza Švarc, Kuba Wagner, DOPROVOD – Katka Forštová

Trestné body- Střelba 7, kroužky 4, granát 4

HLÍDKA č. 5 v kategorii mladší žáci přeskočila naší hlídku č. 4 a to hned o dvě místa a skončili pro ně na úžasném 5. místě. čas 38 minut a 13 trestných.

Startovali jen dva členové Terezka Lutišanová 6let, a Ondra Kubiš 6 let a DOPROVOD Lucka Kratochvílová

Ondra plnil všechny disciplíny 2x a přesto, že na trati navíc zabloudili dosáhli výborného času 38 minut a jen 13 trestných bodů a to za střelbu 7, kroužky 3, granát 3.

Potom přišla na řadu naše přípravka v doprovodu dospěláků.

HLÍDKA č. 6 v kategorii přípravka se umístila na skvělém 2. místě s časem 37 minut (přeskočili obě družstva našich mladších žáků) a nasbírali 15 trestných bodů.

Členové hlídky: Vota Kufel, Kuba Milec, Vašek Mandík a DOPROVOD – Olča Kantová, Andrea Kubišová

Trestné body: střelba 9, kroužky 3, dopravní značky 1, granát 2

HLÍDKA č. 7 v kategorii přípravka se umístila na 4. místě s časem 42 minut a 16 trestných bodů.

Členové hlídky: Emička Nejedlá, Anička Milcová, Tonička Mauleová a DOPROVOD – David Nejedlý a Štěpánka Polcarová

Trestné body: Střelba 9, kroužky 1, dopravní značky 2, granát 4

HLÍDKA č. 8 v kategorii přípravka se umístila na 5. místě s časem 43 minut a 17 trestných bodů.

Členové hlídky: Adámek Doulík, Jeník Foršt, Tobík Kanta a DOPROVOD – Honza Foršt a Pavol Kufel

Trestné body: Střelba 8, kroužky 4, dopravní značky 1, granát 4

Za svoje výkony obdrželi všechny děti lízátko a sušenku a těm kteří nevydrželi na vyhlášení jí dodome na tréninku. Ale hlavně doufám, že si to všechny děti užili a tentokrát i jejich rodiče. Všem závodníků moc gratulujeme a doprovodům děkujeme za pomoc. Lenka Mauleová