Přípravka – předvedný útok ve firme Personna Energizer

7 června, 2014

Přípravka – předvedný útok ve firme Personna Energizer 7.6.2014

7. 6. 2014

Dnes jsme předvedli útok na Dětském dni ve firmě Personna Energizer u Srbic.
Přípravka běžela ve složení: Dáda Kaliba – koš, Rozdělovač – Adam Hladík a Adam Doulík, Středy Cé – Jéňa Foršt, Proudy – Tobík Kanta a David Šimek.
Při prvním útoku bohužel selhala paní vedoucí nutno říct, že jsem za to byla náležitě potrestána a rozpojené vedení mě schladilo pořádně.
Byl nám umožněn opakovaný pokus a ten už byl perfektní tak jak ho letos naše přípravka předvádí. Běželi jen v šest…i a nebylo to znát – jsou skvělý. Na jednom proudu čas 21s a výsledný pak 23s. Skvělé – doufám,že zítra na závodech se jim bude také dařit.
Děkuji všem rodičům, že přivedli děti na tuhle akci a umožnili tak vidět náš sport i nehasičům. Na dětském dni se pak mohli za odměnu zúčastnit všech her: skákací hrad velký, skákací hrad malý, lezecká stěna, dopravní hřiště, a další různé pěkné soutěže. Viděli slaňování hasičů, záchranou akci ve spolupráci zdravotníků a hasičů a další pěkný doprovodný program.