4.10.2020 Běžecké závody v Duchcově

4 října, 2020
Běžecké závody Duchcov 2020

Gratuluji všem našim závodníkům. Byli jste úžasní a dali jste ze sebe všechno ???.

Svou premiéru měli na závodech ti nejmenší Helenka a Filípek a poprali se s tratí úžasně…jsme na ně pyšní.

V další kategrii závodili Matěj Vlasák a Tobík Tomanec klukům také moc gratulujeme a Tobíkovi ? …doběhl v nejlepším umístění našich závodníků na skvělém ??.

Další závodnici: Terezka, Matyáš a Milan také předvedli úžasné sportovní výkony ?.

Potom šli na start naší starší závodníci, kteří měli trať už dlouhou 1490 a 1710m. Tobík Kanta, Honza Reihs, Emka, Ondra Kanta a Jindra ….všichni předvedli úžasnou bojovnost a jsme na ně pyšní.

Všem moc děkuji za účast. Toto byly pro tuto chvíli naše poslední závody. Uvidíme jak se situace bude vyvýjet a doufám, že si letos ještě nějaký ten závod budou moci zaběhat….ať už hasičský nebo alespoň ten běžecký. ??. Děkujeme všem Lenka Hasiči Srbice

Autor příspěvku: Tobiáš Tomanec
Autor ilustrace: Tobiáš Tomanec
Autor příspěvku: Matyáš Tomanec
Autor ilustrace: Matyáš Tomanec
Autor příspěvku: Tobiáš Kanta