Lhenický DVOJBOJ

5 května, 2013

Na Lhenický dvojboj jsme vyrazili se dvěmi družstvy dětí.

Mladší žáci přijeli ve složení: Ondra Kanta, Ondra Kubiš, Terezka Hrtánková, Jára Hlinka, Zděnda Klaus, Honza Švarc, David Piotrovský.

Starší žáci přijeli ve složení: Kačka Mauleová, Markéta Juříčková, Lucka Mandíková, David Knop, Marcela Juříčková, Milan Gittler, Dan Knop.

Moc také děkujeme doprovodu dospělích, kteří nám pomáhali – Olča Kantová, Honza Foršt a Kubošovi. Lhenický dvojboj je jinak náročný na organizaci.

Na těchto závodech se běhá požární útok – jeden pokus, ale jako první se začíná s individuální disciplínou Běhu na 60 m s překážkami – Příčné břevno, kladina a zapojování hadic. Na tuto disciplínu nám chybí překážky a tak jí i pár dětí z mladších žáků vidělo prvně. Ti ostatní je vídají aspoň na závodech :-).

Bohužel zatím nemáme přesné výsledky Běhu 60m,útoků a celkové takže ty dodám později.

Ale v individuálním hodnocení běhu 60m s překážkami se nejlépe z našich umístil Milan Gittler a to na 4.místě a se shodným časem jako měl 3.umístěný. Takže obrovská gratulace, když se zvládl zařadit mezi první, kteří tuto disciplínu pravidelně trénují.

Nakonec ale výhru v závodech určoval až výkon na požárním útoku.

Bohužel u mladších žáků došlo při přípravě na základě k rozpadnutí půlspojky Bé a nebylo již v silách vedoucího to z časových důvodů opravit. Z tohoto důvodu byl spoj na Bé hodně obtížně zvládnutelný. Ale Jára to nakonec zvládl a nebýt této technické závady mohli vyhrát, ale i tak si odnesli nakonec krásné 2.místo a moc gratulujeme.

Před startem starších žáků již stihl Kája závdadu na Bé spoji naštěští opravit. Starší předvedli ukázkový požární útok bez zaváhání a tak po právu požární útoky a nakonec i celou soutěž vyhráli. Mooooooooooooooc Gratulujeme.

Podrobné výsledky snad obdržíme co nejdříve a poté je sem doplním. Fotky jsou už k shlédnutí na Rajčeti.

Chcete náš příspěvek sdílet?