6.5. Požární útok v Měrunicích

6 května, 2023
20230506_133456

POŽÁRNÍ ÚTOKY V MĚRUNICÍCH 6.5.2023

…to nejlepší vpředu i vzadu …

…aneb sláva vítězům – čest poraženým…

Do Měrunic jsme přijeli se dvěma týmy.  Starší žáci a dorost,  kde jsme měli 2 dorostence doplněny staršími žáky.  V pátek si to vyzkoušeli na tréninku a šlo se do akce.

Už cesta na závod ukázala,  že Měrunice pro nás mají připravené vždy něco extra. Cestou se poroučel Transit a tak jsme přeložili verjcajk a jelo se osobákem.  Dojeli jsme včas, akorát na nástup družstev.

Starší žáci šli na start ve složení: Tonča- stroj, Míra – savice, Milan – koš, Martin Ch. – béčka, František- rozdělovač,  Vítek a Péťa- proudy. Tahle parta už je sehraná a ukázala to hned v pátek na tréninku,  kde si dali 2x osobák 17.21 s a 17.20 s.

V závodě jim úplně nevyšel start , ale pak už šli na bomby a na to co dovolila Okresní mašina.  Útok to byl pěkný a i výsledný čas na časomíře 19.84 s by bral zlato. ALE …bohužel se v kádi uvolnil koš a byl z toho disk a 5.místo spolu s dalšími týmy,  kterým se dnes povedlo to samé. I tak ale mohou být spokojení a věřím že nám letos ještě ukážou co  v nich je.

Dorost šel na start v sestavě: Tonča – stroj, Ema – náběr,  Milan – koš, Vítek- béčka, Marťas – rozdělovač,  Tobina a Kubišák – proudy. Pro Ondru to bylo poprvé v roli proudaře,  pro Vítka a Milana první závod v dorosteneckém útoku.

A zvládli to se ctí.  Emka přeprala savici,  všichni doběhli kam měli a kluci to parádně sestřelili.  Na tuhle partu a línou mašinu v pěkném čase 27.59 s . Tento čas už pak nikdo jiný nepřekonal a naše parta tak brala ZLATO!!!

Byl to krásný slunný den a moc jsme si ho s vámi užili.  Jste skvělá parta . A je vidět, že i když teď už útoky nejsou naší top disciplínou tak to máte pořád pod kůží a parádně spolu ladíte.

Na závěr jsme nemohli zapomenou na Emku a její narozeniny….a studená koupel prostě musí být 😉…všechno nejlepší.

Kája a Lenka Hasiči Srbice

 

 

 

Chcete náš příspěvek sdílet?