7.11.2021 JABLONECKÁ HALA MLADÝCH HASIČŮ – MLADŠÍ ŽÁCI

7 listopadu, 2021
20211107_130259

Dnešní poslední závodní den mladších žáků začal opravdu brzy 😉 sraz byl už v 4:50 hod a 7 našich malých závodníků si vyjelo pouze s námi vedoucími Kája a Lenka na halové závody do Jablonce nad Nisou. Už v Praze ukázali, že jsou skvělá parta a dokáží si vzájemně pomáhat a dnešní den byl toho úžasným příkladem.  Jako první šli v hale na start mladší dívky, kde máme 1 závodnici Zuzi Spálovou a kluci se o ní starali parádně a pomáhali jí a ve chvílích volna pomohli i dívkám ze Lhenic.

Zuzince první pokus nevyšel, ale do druhého šla parádně a proběhla cílem v čase 21:00  s což je kousek nad jejím osobákem. Celkově se umístila na pěkném 66. místě ze 104 závodnic. Zuzince musím navíc zvlášť poděkovat za skvělou pomoc a spolupráci, kdy při závodě mladších chlapců celou dobu pomáhala klukům na hadicích.

V kategorii mladších chlapců jsme měli 6 závodníků a z toho 5 z nich se s touto kategorií dnes loučilo a naposledy si tak mohli zaběhnout šedesátku s břevnem. Od příštího roku už je čeká bariéra.

Nejlepšího výsledku dosáhl z našich závodníků Milan Zyka. Milan si ve druhém pokusu zaběhl krásný osobáček 15:00 s a s tímto skvělým časem se umístil v TOP TEN na parádním 9. místě z 98 závodníků . Moooooc gratulujeme. Na konci závodu byl vyhlášen spolu se všemi 10ti nejlepšími a dostal medaili, pohár a krásné ceny.

Druhý nejlepší čas z našich si dnes zaběhl Matyáš Tomanec. Oba pokusy měl jak přes kopírák s časi 16:90 s a 16:95 s se umístil na krásném 24. místě a získal tak další body do Českého halového poháru.

Největším překvapením dne byl úžasný výkon Vítka Spáli. Ten díky zlepšení přeskoku břevna získal skvělý náskok a tím, že mu i celá trať krásně sedla, proběhl cílem v parádním OSOBÁČKU  17:44 s. PECKA !!! Celkově se umístil na krásném 29. místě a získal body do ČHP.

Další závodník, který se ještě vešel do TOP 50 byl Fáňa Maule, který se s časem 18:23 s umístil na bodovaném 36. místě.

Kousek za bodovanými místy skončil náš nováček na šedesátkách Martin Chládok, pro kterého je umístění 58. parádním výkonem a těšíme na jeho další sezóny v mladších žácích. Martin si zaběl v druhém pokuse osobáček 20:35s.

Stejně jako Zuzi se na celkově 66. místě umístil Péťa Prchal. Péťa zaběhl na hranici svého maxima s časem 21.84 s.

Vůbec se nám z těchto závodů nechtělo domů a tak jak jsme přijeli druzí, tak jsme odjížděli z prázdné haly jako poslední. Byl to úžasný závodní den, kdy jsme byli svědky skvělých sportovních výsledků, týmové spolupráce, zábavy a radosti. Mooooc děkujeme pořadatelům za skvělý závodní víkend.  Byla to úžasná tečka za letošní skvělou sezónou mladších žáků.