BĚKODO-seriál běžeckých závodů pod Doubravkou 2020

22 září, 2020
Bekodo-1.kolo_

V letošním roce jsme díky velkému výpadku závodů z důvodu pandemie zvolili i netradiční formu závodění a mezi pořádané hasičské závody jsme zařadili i seriál čistě běžeckých závodů. Pro naše závodníky to velká zkouška. Ale musíme je všechny pochválit, protože ve velké konkurenci převážně atletických a běžeckých týmů se rozhodně neztratili. Jsme na pyšní. A pokud tomu čas dovolí tak věříme, že se na tyto závody podíváme i dalších sezónách.

9.6.2020 1. kolo BĚKODO

9.6.2020 Naše první závodní běžecké odpoledne na Doubravce.

Závodníci: 2010: Fana a Milan, 2009-2008: Míra, Tobík a Honza, 2008: Emka s Toničkou a 2006: Kanta, Kubiš, Kejval a Jindra. Jsem moc ráda, že jste do toho šli. Byli to moc pěkné závody a vy jste ze sebe dali vše. ??Všem patří veliká gratulace..jste bojovníci a mezi běžci a atlety jste se rozhodne neztratili. Nejlepší umístění pak měla Tonička…krásné 4. Místo. A i ostatní naši závodníci měli pěkná umístění. Milé jste mě překvapili a jsem na Vás pyšná ♥️???. Hasiči Srbice Lenka

Napsali o nás:

https://teplicky.denik.cz/galerie/mlade-bekodo.html?photo=9&fbclid=IwAR2D2crsPlTnCA0ZdljbMTDoWWAisk6shE0pfYdaA7l9YiSGJagMo5uvywQ

2.KOLO BĚKODO

Všichni se závodem úžasně poprali. ???Gratulujeme všem. Nejlepší umístění vybojovala Tonička. Zlepšení o 11 vteřin a krásné 3. Místo. Děkujeme za účast a těšíme se na další kolo. Hasiči Srbice

3. KOLO BĚKODO

Poslední závody BĚKODO- závodníků bylo málo, ale dali ze sebe všechno a bojovali jako lvi. ??? Jsme na vás pyšní a všem gratulujeme.

Lenka a Kája a Hasiči Srbice

https://sdhsrbice1.rajce.idnes.cz/BEKODO_2020_-_cerven,_zari,_rijen

Chcete náš příspěvek sdílet?