Branný závod v požární všestrannosti v Kostomlatech p.Milešovkou – zlato pro SRBICE

9 října, 2021
IMG-20211009-WA0036

Dnes jsme vyjeli se dvěma týmy na Branný závod v požární všestrannosti do Kostomlat pod Milešovkou.  Na branném závodě jsou podle směrnic Hry Plamen stanoviště: střelba ze vzduchovky, základy první pomoci, základy topografie, vodorovné lano, uzlování a požární ochrana. Závod se konal v krásném prostředí se startem v  podhradí a cílem na nádvoří zříceniny hradu. Pro všechny byl připraven úžasný program, opékání skvělých buřtů, střelba z luku a možnost prohlídky hradu.

Mladší žáci šli na start v sestavě: Fáňa Maule, Matyáš Tomanec, Vítek Spála, Zuzi Spálová a Martin Chládok. Pro celý tým to byla premiéra v této disciplíně a zvládli jí parádně. Těsně se jim podařilo zvítězit. Moooooc gratulujeme.

Pořadí MLADŠÍ ŽÁCI VÝSLEDNÝ ČAS
1. SRBICE 20:10
2. OSEK 20:50
3. DUCHCOV 21:00
4. KOŠŤANY 24:40
5. HÁJ 27:30

Starší žáci šli na start v sestavě: Ondra Kanta, Martin Kejval, Jindra Srb, Emka Nejedlá a Honza Reihs. Tahle parta je už sehraná a byť tuto disciplínu už dlouho neviděli, tak se na ní připravili skvěle a zvládli ji bez jediného trestného bodu. Díky tomu se jim podařilo v tomto závodě zvítězit.

Pořadí STARŠÍ ŽÁCI VÝSLEDNÝ ČAS
1. SRBICE 14:26
2. LHENICE 15:10
3. KOŠŤANY A 16:20
4. KOŠŤANY B 19:20
5. DUCHCOV 24:10
5. KOSTOMLATY 34:30

Byl to úžasný den, který jsme si se všemi díky skvěle připravenému zázemí užili na maximum. A musíme i pochválit naše skvělé závodníky mladší i starší, kteří se parádně připravili a zvládli všechny disciplíny na jedničku.

Kája a Lenka Hasiči Srbice

Chcete náš příspěvek sdílet?