Branný závod v Unčíně 14.10.2023 – zlato pro SRBICE

14 října, 2023
20231014_132130

BRANNÝ ZÁVOD V UNČÍNĚ 14.10.2023

Na branný závod jsme vyjeli se 7 mi týmy a 21 závodníky ve 3 kategoriích. Ještě v pátek jsme museli kvůli marodce dělat změny v sestavách, ale dali jsme dohromady i nováčky a jelo se. Naši zvládli všichni trať parádně a celé dopoledne jsme si i přes nepřízeň počasí užili.

Srbice mladší I. – Zuzi Spálová, Terka Vohradská a Štěpánka Frausová: Holky si vedly skvěle . Do cíle doběhli v čase 18minut 57s a cestou posbírali 7 trestných bodů na střelbě a hodech. Výsledek to byl parádní a holky už nenašli přemožitele – zvítězili…parádní 1.místo z 12ti týmů. Gratulujeme.

Srbice mladší II. – Jidra Puchmeltr, Lukáš Šašek a Vašík Drobný: Kluci jsou naši benjamínci, teprve 7mi letí borečci. Na závod jsme jim radši dali i doprovod – Martina z dorostu, aby nám cestou někde nezbloudili. Kluci to zvládli famózně. Cílem proběhli v čase 19 minut a 15 s tedy jen kousek za holkama. Bohužel cestou těch trestňáčků nasbírali více – 11. A přišlo vyhlášení. Mysleli jsme, že na ně zapomněli. No, nezapomněli . Parádní výkon kluky vyhoupl na úžasné 2.místo z 12ti týmů. Gratulujeme.

Srbice starší IV. – Tobiáš Kanta, Míra Fidrich a Milan Zyka: Naše nejstarší jsme kvůli marodce museli rozdělit a k Tobinovi jsme tak přidali místo našich ladies Míru a Milana. Vedli si výborně, do cíle doběhli v čase 14 minut 52 s a s 6ti trestnými minutami. Celkově z toho bylo 1.místo z 13ti týmů. Gratulujeme.

Srbice starší I. – Martin Chládok, František Maule a Vítek Spála: Kluky taky poznamenal výpadek v sestavách a dali jsme je do kupy až v pátek na tréninku. Kluci to zvládli skvěle, cílem proběhli sice trochu pomaleji v čase 16minut 46 s, ale za to s nejnižším počtem trestných minut z našich týmů – 5 trestných ze střelby. Celkově se umístili na parádním 3.místě. Gratulujeme.

Srbice starší III. – Jovana Savic´, Ella Milsimerová, Nela Kalinová: Pro Ellu a Nelu to byly jejich první závody a tak šla tahle parta hlavně sbírat zkušenosti a užít si závodní atmosféru. Holky to , ale vzaly vážně a pořádně makaly. Cílem proběhly v čase 19 minut a 13 s a se 7mi trestnými. Bylo z toho super 7.místo. Gratulujeme.

Srbice starší II. – Petr Prchal, Matěj Vlasák a Tonda Vohradský: Tahle parta má radši kratší tratě, ale i s braňákem si  dobře poradili. Cílem proběhli v čase 19:17 s a s 8mi trestnými . Celkově se umístili na 9.místě. Gratulujeme

Srbice DOROST: – Antonie Mauleová, Ondra Kubiš a Martin Kejval: Tahle parta uzavírala celý závodní den a na start se postavila jako poslední…to nejlepší nakonec ;-)….se říká. Konkurence v této kategorii byla malá… a tak si naši dali cíl …zaběhnout pod 14 minut. A dali to. Cílem proběhli  v nejrychlejším čase dne 13minut a 33 s , ale k tomu bohužel se 6 trestnými ze střelby. I s nimi to, ale stačilo na 1.místo. Gratulujeme.

Celý den jsme si moc užili. Pro mladší to byl závěr letošní sezóny a zvládli ho s úžasnou zlatou tečkou. Pro letošní sezónu to byl také poslední venkovní závod a teď už na nás čekají jen  halové závody v šedesátkách pro Starší Stimax tým. Děkujeme organizátorům za úžasný den. Rádi se na jejich závod každý rok vydáváme.

Kája a Lenka Hasiči Srbice

 

 

 

Chcete náš příspěvek sdílet?