Branný závod v Unčíně

13 října, 2018

Na branný závod do Unčína jsme vyjeli se 4 družstvy mladších žáků a 2 družstvy starších. Do mladších nám teď v průběhu září/října přišlo větší množství nováčků a tak jsme některé vzali na jejich 1. závody. Letos celý závod provázelo krásné slunné a teplé počasí a protože jsme přijeli první tak šli i naši vždy na start jako první.  Nejprve kategorie mladších žáků:  Tým číslo 1. běžel v sestavě: Tobík Kanta, Honza Reihs, Lukáš Valach … nováčkem, který tento závod běžel poprvé , byl v tomto týmu Luky….ale kluci to zvládli skvěle a bylo vidět, že si jim startovní číslo 1 zalíbilo natolik, že si ho ponechali i do konečných výsledků. Zvítězili a s celkého počtu 17 týmů brali ZLATO!!!!! GRATULUJEME  Tým číslo 2. běžel v sestavě: Matěj Maule, Tobík Tomanec, Vítek Spála… v tomto týmu běžel závod poprvé Tobík a úplný nováček byl Vítek ..kluci jeli hlavně získávat zkušenosti … bojovali skvěle a umístili se na 15.místě.  Tým číslo 3. běžel v sestavě: Fáňa Maule, Péťa Prchal, Lukáš Seiner … úplným nováčkem byl tady náš Fáňa, který se po letech účasti na trénincích a závodech jako doprovod, ROZHODL ZÁVODIT . Proto jsem  jako doprovod tohoto týmu běžela za nimi… tedy spíš z povzdálí je sledovala. Kluci letěli jako rakety a měla jsem co dělat jim stačit. Brzy dostihli tým před námi. Kluci si vedli skvěle a umístili se na  13.místě.  Tým číslo 4. běžel v sestavě: Míra Fidrich, Matyáš Tomanec a Petr Pelc … nováčci na této trati byli dva – Maty a Péťa. Takže i tahle sestava měla za úkol hlavně sbírat zkušenosti a vedli si skvěle a umístili se na 12. příčce.   Po kategorii mladších žáků se na start ze starších postavil jako prvnítým Srbic:   Tým číslo 1. běžel v sestavě: Martin Kejval, Ondra Kanta, Ondra Kubiš kluci předvedli co dokáží a z celkového počtu 7 týmu obsadili krásné 3. místo a Srbice braly díky nim BRONZ!!!  Tým číslo 2. běžel v sestavě: Jindra Srb, Denis a Dominik Belej. Kluci do toho pořádně šlápli a dokázali naše jedničky porazit a získali pro Srbice poslední chybějící kov …. STŘÍBRO !!!!  VŠEM ZÁVODNÍKŮM MOOOOOOOC GRATULUJEME ZA SKVĚLÉ VÝKONY A NASAZENÍ, SE KTERÝM SE DO ZÁVODU VRHLI. A rodičům děkujeme za skvělou podpodu.  Těšíme se na další závody Lenka a Kája Hasiči Srbice Fotky najdete na: https://sdhsrbice1.rajce.idnes.cz/Deti_-_Branny_zavod_Uncin_13.10.2018/

Chcete náš příspěvek sdílet?