HASIČATA V AKCI Duchcov- ZLATO A BRONZ pro Srbice

6 října, 2018

Krásný závod Hasičata v akci v Duchcově….celým dopolednem nás provázeno nádhrené slunečné počasí. 
  Obě družstva na BEDNĚ…
  ZLATO A BRONZ pro SRBICE 
Starší žáci běželi v sestavě: Martin Kejval, Jindra Srb, Ondra Kanta, Kačka Machová , Tonička Mauleová, Tobík Kanta a Honzík Reihs. I když byli doplnění 3 členy z mladších žáků tak bojovali, závod si užili a ve skvělém čase pod 3 minuty ZVÍTĚZILI !!!!! Obrovská gratulace.
Mladší žáci běželi v sestavě:  Tobík Kanta, Honzík Reihs, Lukáš Valach, Matěj Maule, Míra Fidrich, Péťa Prchal a Milan Zyka. V této kategorii byla veliká konkurence a jakékoliv místo kolem 5. by bylo super. Naši bojovníci se průběžně zařadili na 3.místo a s napětím jsme čekali jako to nakonec dopadne. Nikdo jiný nakonec už jejich čas nepřekonal a získali SKVĚLÉ 3.MÍSTO .  MOOOOOOooc gratulujeme 
  Obě družstva zaběhla tento netradiční závod skvěle. Byl to krasný den Kája a Lenka Hasiči Srbice  fotky ze závodů najdete na: https://sdhsrbice1.rajce.idnes.cz/Deti_-_Hasicata_v_AKCI_Duchcov_6.10.2018/#IMG_0053.jpg

Chcete náš příspěvek sdílet?