HASIČATA V AKCI stříbro a bronz pro Srbice

5 října, 2019
Hasičata v akci 2019

HASIČATA V AKCI v Duchcově 5.10.2019   ….stříbro a dva bronzy pro SRBICE

Na Hasičata jsme letos vzhledem k četnosti ostatních závodních aktivit neměli v plánu vyrazit. Ale nakonec nás naši starší překvapili a chtěli se této krásné soutěže zúčastnit a naši mladší nezůstali pozadu. Hned se začala hlásit i parta dospěláků a tak jsme nakonec na závody vyjeli se třemi tými: 1x mladší, 1x starší a 1x dospěláci .  A tak jsme s tými i bez velitele vyrazili na závody. Děkujeme Tomášovi, že jsme díky němu mohli mít na závodech i zázemí (stan a stoly)…a že se opravdu hodili. Deštivé počasí nás provázelo většinou závodního dne, až na vítěze při vyhlášení vykouklo sluníčko.

Mladší žáci přijeli na závody ve složení: Fáňa Maule, Milan Zyka, Míra Fidrich, Péťa Prchal, Matěj Maule, Vítek Spála a šťastnou sedmičkou v týmu byla Vítkovo sestřička Zuzanka pro, kterou to byly první závody. V této kategorii byla největší konkurence 9ti týmů a naši šli na start jako pátí. Zaběhli to parádně, myslím, že na své letošní maximum. Moc se jim to povedlo a s krásným časem 3:03,45 čekali jak to dopadne…po doběhnutí byli průběžně na druhém místě. A dopadlo to skvěle !!!!!!! již nikdo z dalších týmů nezaběhl rychlejší čas a tak se celkově umístili na skvělém 2.místě. Mooooooc jim gratulujeme.

9.místo: SDH Duchcov II- 4:41,23

Starší žáci běželi ve složení: Martin Kejval, Ondra a Tobík Kantovi, Jindra Srb, Tonička Mauleová a Dominik s Denisem Belejovi. Děkujeme Denisovi, že se k nám na tyto závody na poslední chvíli připojil ;-). (a snad tě uvidíme častěji) . Starší si běželi tenhle netradiční závod hlavně užít a myslím, že se jim to povedlo :-). V cíli se čas zastavil na 3:00,39. Tento čas stačil na krásné 3. místo. Mooooc gratulujeme

1.místo: SDH Osek        2:54,24

2.místo: SDH Duchcov  2:58,57

3.místo: SDH Srbice      3:00,39

4.místo: SDH Svádov    3:05,33

5.místo: SDH Háj           3:10,37

6.místo: SDH Modlany   3:22,60

Na závěr nastoupili tým rodičů a cíl týmů  byl jasný…nenechat se porazit našimi dětmi :-). Děkuji všem rodičům, kteří se hecli a vyzkoušeli si jaké to je na závodní dráze. Tým dospěláků běžel ve složení: Terezka Prchalová s Honzou, Míra Fidrich st., Jindra Srb st. , Petra Spálová,  Petra Králová a Lenka Mauleová . Do cíle jsme doběhli někteří i s pár škrábanci, ale přežili jsme a získali navrh časem 3:19,36  krásné 3. Místo. Na naše starší ani mladší žáky, ale nemáme. To jsou naše HVĚZDY!!!