14.6.2011 – Pohár ředitele HZS ÚK ÚO Teplice – Buzulka

14 června, 2011

Na závody jsme přihlásili dvě družstva dětí – mladší (6-10let) a starší 11-14let (které jsme ale z větší části doplněni dětmi z mladších – desetiletými).

Na závodech na Buzulce se běžel požární útok a štafeta 4 x 60 m s překážkami.

Mladší žáci běželi požární útok ve složení: Davídek S. – koš, Honza – savice, Terka – béčka, Davídek P. – bé spoj na rozdělovač, Markétka – rozdělovač, Zděnda a Verča – proudy.

Požární útok se jim povedl a umístili se s ním na 3. místě

Mladší žáci na štafetě běželi ve složení: Davídek S. – kladina, Davídek P. -břevno, Zděnda – hasičák, Markétka – hadice.

Štafetu úspěšně dokončili na 4. místě. Celkově tak získali krásné 3. místo.

Starší žáci běželi požární útok ve složení: David K. – Mašina, Lucka – středy, Vojta – středy náběr, Milan – koš, Marcela – rozdělovač, Kačka – proud+ bé spoj, Dan – proud + spoj na mašinu.

Při požární útoku jim tentokrát nepřálo moc štěstí, ale i přes chybu útok úspěšně dokončili a umístili se s ním na 6. místě.

Starší žáci běželi štafetu ve složení: Dan – kladina, Milan – bariéra, Vojta – hasičák, David K. – hadice.

Na štafetě je bohužel hodně znát že ji máme složenou převážně z mladších žáků a je tudíž jasné že 10.letý kluk se nemůže rovnat těm kterým je 14. Proto je jejich čas úspěšný a umístění na 7.místě je dobrým výkonem. Celkově skončili starší na 6.místě.