Jablonecká hala mladých hasičů v běhu na 60 m

23 března, 2019
Jablonec 2019

2019-03-23 Jablonecká hala mladých hasičů v běhuna 60 m Před závodem jsme stihli s klukama pouze 1 trénink – překážky, hadice. Ale očekávali jsme od nich to nejlepší co umí. Překonání sebe sama – osobáčky.  Na závody jsme vyrazili s částí týmu starších žáků: Ondra Kanta, Ondra Kubiš, Martin Kejval a Jindra Srb. Cestou jsme zjistili, že dresy se s námi na cestu nevydali. Ale nás nic nezastaví a tak jsme jim cestou pořídili v Decathlonu nové a věřili jsme, že nám přinesou štěstí…kluci byli jak MAN IN BLACK.  V Jablonci se na hale kluci museli koncentrovat, natrénovat a připravit na souboj s dalšími 239 staršími žáky.  Jako podpora a pomocními s námi vyrazili Kejvalovi a Jindra Srb starší. Tímto moc děkujeme. Naši kluci startovali v pořadí:  Ondra Kanta s číslem 151 – Ondra měl z důvodu předchozích zdr. komplikací méně závodních zkušeností a tak jsme chtěli, aby šel do závodu více obezřetně. Hned prvním pokusem si, ale krásně vylepšil osobní rekord na 17:79s. Při druhém pokusu už šel na plno. Čas 17:55 by byl dalším zlepšením osobáčku, bohužel proběhl cílem s nezapojenou proudnicí a tak byl jeho druhý pokus diskvalifikován. I tak měl úžasné zlepšení a moc gratulujeme. Celkově se umístil na 157.místě z 243 závodníků.   Martin Kejval s číslem 201 – Martin zatím drží za Srbické kluky nejlepší čas, který jsme doufali ještě posune. Prvním pokusem si zlepšil osobní rekord na 16:10s. Do druhého pokusu nastupoval s jasným rozkazem: dostat se na na hranici 15 sekund. Martin ukázal co všechno dokáže a vystřihl parádní šedesátku a s časem 15:50s si vylepšil osobní maximum – i Srbický rekord.  Celkově se Martin jako jediný z našich dostal do elitní stovky a umístil se na 86. místě. Mooooc gratulujeme.   Ondra Kubiš s číslem 227 – Na Ondrovi se při prvním pokusu projevila nervozita z velkých závodů a zdržel se na jinak své parádní části šedeskátky – na hadicích. To ho stálo drahocený čas a cílem proběhl v 19:96s. Do druhého pokusu jsme ho nešetřili a zkusili na něj metodu jako na Martina…rozkaz zněl: dostat se na šestnácku!! Ondra zaběl 2. pokus parádně a nám všem padla brada, když se na časomíře objevil osobák 16:96s. Ondra se umístil na 141. místě. Moooooc gratulujeme.  Jindra Srb s číslem 239 – Jindrovi se v prvním pokusu podařilo zaběhnout šedesátku v pěkném čase 18:05, bohužel z důvodu rozpojení proudnice před kontrolou rozhodčím, byl jeho 1. pokus diskvalifikován. Do druhého pokusu tak naběhl s pořádnou nervozitou. Jidrovi se podařilo 2. pokus zaběhnout jak přes kopírák a s pěkným časem 18:17s, který je kousek za osobákem se umístil na 162. Moooc gratulujeme.   Na celý tým jsme náležitě pyšní. Kluci to zvládli skvěle. A odjížděli jsme ze závodů s tak dobrým pocitem, že se nám ani nechtělo domů. Poprvé jsme si s kluky vyrazili na výlet. Z procházky na Sloní kameny se stal úžasný zážitek, ke kterému jsme cestou domů přidali ještě menší na Panskou skálu. Fotky z tohoto skvělé dne najdete na: https://sdhsrbice1.rajce.idnes.cz/Deti_Jablonecka_hala_23.3.2019    Video ze závodů najdete na: https://www.youtube.com/watch?v=zbgFguwYWWg

https://sdhsrbice1.rajce.idnes.cz/Deti_Jablonecka_hala_23.3.2019/

Chcete náš příspěvek sdílet?