Jablonecká hala SRBICE starší žáci 25.3.2023

25 března, 2023
20230325_081040

JABLONECKÁ HALA  25.3.2023

STARŠÍ ŽÁCI  SRBICE v akci 

Na halové závody jsme vyjeli s historicky největším počtem starších žáků – 10 .

Za starší dívky jela Emka Nejedlá.  Tonča nám fandila na dálku z plaveckých závodů, protože plavání je zatím jediná aktivita, kterou má po zlomenině povolenou.

Za starší chlapce Tobiáš Kanta, Milan Zyka, Fáňa Maule, Vítek Spála, Matyáš Tomanec,  Péťa Prchal a nováčci v kategorii Martin Chládok a Tobík Tomanec.

Tobiáš Kanta – Tobina to v sobě má,  on je rychlost , jen stojí v cestě k postupu na MČR rozdelovač 😉.  I tak nejlepší čas dne 14.76 s ..daleko za osobákem . Celkově se umístil na 68.místě.

Milan Zyka- Milanovi konečně přálo štěstí a díky změně v nošení hadic se mu nikde a o nikoho nesekla.  Prvním pokusem doběhl ve shodném čase jako Tobina 14.76 s jen kousíček nad osobákem. Celkově se umístil na 69.místě. Gratulujeme

František Maule- potrénoval od Ostravy bariéru a bylo to znát. Hned prvním pokusem si zaběhl osobák 15.70 s. Ve druhém pokuse dokázal ještě zrychlit a byl z toho další osobák 15.47s . Celkově se umístil na 98.místě. Gratulujeme

Vítek Spála –  Vítek už v tréninku hodně zrychlil na bariéře a v závodě to v prvním pokuse parádně předvedl. I celou trať proběhl na plno a klaplo mu to. Cílem proběhl v  osobáku 16.23 s a umístil se na 131.místě.

Matyáš Tomanec – Matymu to dnes úplně nevyšlo podle představ a cílem proběhl v čase 17.47 s. Umístil se na 160.místě .

Péťa Prchal   První pokus mu nevyšel na rozdelovači a do druhého dostal jasný úkol…nabombit to . A ono to vyšlo. Osobák si vylepšil o vteřinu a s časem 18.12 s se umístil na 170.místě.

Martin Chládok se dnes na dráhu starších žáků s bariérou vydal poprvé.  První pokus šel opatrně,  ale i tak si dal hezký čas  19 s . Chtěli jsme od něj,  ale víc. A splnil 😉. Ve druhém pokusu proběhl cílem v čase  18.76 s a umístil se na 174.místě.

Tobík Tomanec i pro Tobíka to dnes bylo poprvé v kategorii starších žáků.  Bariéru zvládl parádně, ale zbrzdili ho spoje. Cílem proběhl v čase 19.97 s na umístil se na 188.místě.

Míra Fidrich Míra si dnes vytáhl černého Petra 😉. Nebo spíš bohužel červeného.  V prvním pokusu za rozdělovač a ve druhém za proudnici.  Ani jeden čas se mu tak bohužel nepočítal a umístil se na konci na 205.místě

Emka Nejedlá Chlapci měli odběháno a šla na řadu naše ladies Emka. V rozběhání jsme pilovali kladinu,  kde jí to stále táhne napravo.  A šlo se do závodu.  Asi jsme přetrénovali 😉 protože na konci kladiny se vychýlila doleva a následoval seskok z kladiny a její opakování.  Druhý pokus si kladinu pojistila,  pojistila si i rozdělovač a už stačili jen bomby do cíle.  Ale Emka…to by nebylo , aby … 😉🤣. Při výběhu se jí povedlo hodit si hadici pod nohy a zašlapnout si jí. Dobojovala a cílem proběhla v 19 s.

Všem moc gratulujeme. Předvedli jste obrovskou bojovnost,  viděli jsme spoustu úžasných sportovních výkonů a všichni zároveň mají pořád ještě prostor pro zlepšení.  Těšíme se , co nám všechno ještě v této sezóně předvedete.

Kája a Lenka Hasiči Srbice

 

Chcete náš příspěvek sdílet?