Výjezdy

14. Září 2011 Prověřovací cvičení požár výškové budovy v Teplicích
Deset hasičských jednotek, Policie ČR, Zdravotnická záchranná služba a další složky integrovaného záchranného systému se dnes – 14.9. 2011 zúčastnily prověřovacího cvičení na téma: Požár výškové budovy. Cvičení se odehrálo ve výškové budově v ulici Antonína Sochora v Teplicích. Přesně v 10:00 byl nahlášen požár v 16. patře budovy. Uvnitř se nacházeli zranění lidé, které bylo nutno ošetřit a evakuovat. Zranění byli jak v patrech pod požárem, tak i v poschodích nad ním. Ty musel ze střechy domu evakuovat vrtulník Policie ČR. Hasičské jednotky rovněž trénovaly rozvinutí hadicového vedení chodbou domu do 16. poschodí, kde byl prováděn zásah proti požáru. Cvičení mělo cíl prověřit akceschopnost jednotek IZS při požáru tohoto druhu.
31.5.2011 Požár balíků izolace v podniku Knauf
31.5. 22:09 Hasičské jednotky PS Teplice, SDH Srbice, SDH Proboštov a SDH Krupka vyjely k požáru do ulice Pod Tratí v Krupce. Hořely balíky izolace na prostranství určenému ke skladování na pozemku továrny Knauf. Na plochu najely nakladače, rozebíraly hromadu a jednotky materiál prolévaly. Požár byl lokalizován v 23:09 a zlikvidován v 6:34. Škoda byla předběžně odhadnuta na 3,5 miliónu Kč. Příčina požáru: úder blesku.
Zdroj: HZS Ústeckého krajeSDH SrbicePoužitá technika: TATRA CAS 32
31.3.2011 Požár travního porostu v katastru obce Srbice
31.3.2011 Hasičské jednotky PS Teplice, SDH Srbice a Proboštov vyjely k požáru travního porostu v katastru obci Srbice. Celková plocha požáru 4000m2.  JSDH Srbice přijela na místo požáru  v 16:31 a ukončila činnost v  17:17. Výjezdu se za SDH Srbice zůčastnili: velitel Karel Maule, Vlastimil Němec,  Václav Fraus, Nikolaj Minov, Miroslav Nosek.Použitá technika: Tatra CAS 32
25.1.2011 Požár prázdné budovy v Doubravicích