KL NOVÉ DVORY 28.8.2022 – Srbický dorost v akci

28 srpna, 2022
IMG-20220828-WA0039

Na závody ligy vyrazila naše parta v kompletním složení: Emka Nejedlá – koš, Martin Kejval – středy, Tonča Mauleová – stroj, Ondra Kubiš – béčka, Jindra Srb – rozdělovač, Tobiáš Kanta – levý proud, Ondra Kanta -pravý proud.

V pátek se naše parta sešla poprvé na tréninku a došlo na změny. Emka dostala nový závit na savici a poprvé zkoušela narážečku a teda paráda. Další zjištění na tréninku už, ale tak příjemné nebylo. Naše mašina netáhne a její výkon tak hodně ovlivňuje čas závodníků, kteří už by jinak zvládli i rychlejší časy.

0

V Nových Dvorech čekali na naše závodníky dva požární útoky. První na 3 B a druhý na 2 B. Bohužel v obou pokusech se potvrdila největší slabina našeho týmu a tou je závodní mašina. I tak si, ale naše parta zaběhla pěkné útoky. V závodu na 3 B se umístili na 6.místě s časem 24,10 s (L22:85) a v závodu na 2 B se umístili na 9.místě s časem 22:00 s (L 19:68).

Celý závodní den si naše parta dorostenců užila na maximum.

Kája a Martin Hasiči Srbice

Chcete náš příspěvek sdílet?