KRUŠNOHORSKÁ LIGA ŠTRBICE 29.5.2022

29 května, 2022
20220529_151023
Krušnohorská liga Štrbice 29.5.2022
Naše parta dorostenců vyrazila na své úplně první závody v útoku a hned se postavila do závodů dospěláků. Samozřejmě se nemohou rovnat namakaným týmům mužů, kteří mají za sebou léta závodních zkušeností, ale postavit se do stejného závodu pro ně byla veliká výzva a obrovská zkušenost. Náš tým měl před sebou dva útoky / dva závody. Ten první na 3 B a druhý na 2 B. Vytáhlo se staré…zaprášené 😉 vybavení po srbických chlapech, kteří ukončili svou sportovní činnost před cca 5ti lety a šlo se na to.
A nezbývá než na ně být pyšní!!!!!
SESTAVA: Skvělá parta…..děkujeme Kuba Šíp za pomoc na koši, Kája Maule vše jistil ze středu, Tonička Mauleová- stroj, Ondra Kubiš- béčka, Jindra Srb- rozdělovač, levý proud – Tobiáš Kanta a pravý proud Martin Kejval.
První útok dali parádně a i s odpojeným Céčkem na rozdělovači dali lepší než jsme vůbec čekali 27,93 s a se zatajeným dechem sledovali skvělé výkony ostatních týmů a fandili.
Na druhý závod na 2 B se spustil pořádný déšť ale ani to je nezastavilo. Bohužel při útoku došlo ke ztrátě výkonu mašiny (bude muset na kompletní revizi a opravu) i tak, ale parádní výkon a čas 21,55 s.

Těšíme se na další vaše skvělé výkony.
Jsme na Vás pyšní….vstup do této kategorie jste zvládli se ctí 👏👏👏.
Prvních pár let bude naše parta sbírat cenné zkušenosti a když vydrží tak to i cinkne…..jako se vypracovali v jiných disciplínách.
Kája a Lenka Hasiči Srbice
Chcete náš příspěvek sdílet?