Lhenický dvojboj STIMAX CUP 5.5.2018

5 května, 2018

ZÁVODY 5.5.2017 STIMAX CUP Do Lhenic jsme vyrazili se dvěma družstvy – mladší a starší žáci. Ve Lhenicích se již tradičně koná závod v požárním útoku a závody jednotlivců – běh 60 m s překážkami. Časy 4 nejlepších jednotlivců se pak počítají do soutěže týmů.  Za mladší žáci se závodu účastnili: Tonička Mauleová, Honzík Reihs, Dominik Belej, Matěj Maule, Tobík Kanta, Lukáš Valach a Milan Zyka V požárním útoku si vedli skvěle a s časem 24:29 obsadili krásné 2. místo.  Závod v běhu 60m s překážkami: tuto disciplínu zatím trénujeme pouze okrajově a někteří měli na těchto závodech svou premiéru. Všichni si vedli skvěle a běh úspěšně dokončili. Součet časů pak stačil na pěkné 5. místo. Tonička Mauleová    23:07sHonzík Reihs           24:15sDominik Belej          24:77sMatěj Maule            24:86sTobík Kanta            25:55sLukáš Valach          26:25s Do Lhenického dvojboje  se na umístění sčítají časy z obou disciplín: požární útok 24:29s a běh 60m 96:85s. Celkově nás čas 121:14s katapultoval na překrásné 3. místo. Moooooooc všem gratulujeme.   Za starší žáky se závodu účastnili: Denis Belej, Ondřej Kanta, Jindřich Srb, Ondra Kubiš, Martin Kejval a z mladších při útoku doplnili Dominik Belej a Honzík Reihs.  Tahle parta je v kategorii starších žáků nováčkem a požární útok si tak zaběhli v premiéře v této kategorii. Oproti mladším žákům jim přibyla obsluha mašiny a kompletní sací vedení. V požárním útoku si vedli výborně  a s časem 24:99 obsadili krásné 3. místo.  Závod v běhu 60m s překážkami: V této kategorii měli kluci nově místo břevna překonat bariéru vysokou 150 cm. I pro ně tak byl tento závod nový. Kluci se s překážkami poprali skvěle.  Součet jejich časů je posunul na pěkné 4. místo. Denis Belej     18:05sOndra Kanta   19:98sJindra Srb       20:10sOndra Kubiš    20:97sMartin Kejval   21:89s Do Lhenického dvojboje  se na umístění sčítají časy z obou disciplín: požární útok 24:99s a běh 60m 79:10s. Celkově nás čas 104:09s   katapultoval opět na překrásné 3. místo. Moooooooc všem gratulujeme.  V kategorii dorostu nás reprezentovala Markéta Juříčková i té moc gratulujeme za pěknou reprezentaci Srbic.Ze Lhenic jsme si tak odvezli skvělé trofeje a těšíme se na další závody Stimax cupu, které nás čekají v září. Kája, Lenka a Lucka Moc děkujeme všem za pomoc při závodech.   Veškéré fotky najdete na fejsbuku Hasičat Srbice a dále na: https://sdhsrbice1.rajce.idnes.cz/Deti-_STIMAX_Lhenice_5.5.2018/#IMG_8834.jpgvidea ze závodu najdete zde: https://www.youtube.com/channel/UClsZRYkYMGM38FhyHupK4QA/playlists 

Chcete náš příspěvek sdílet?