LŠI Malé Svatoňovice 6.7.-20.7.2024 Emka a Tonča

6 července, 2024

LETNÍ ŠKOLA INSTRUKTORŮ

MALÉ SVATOŇOVICE 6.7.-20.7.2024

Naše LADIES ANTONIE MAULEOVÁ a EMA NEJEDLÁ se již podruhé vydaly na Letní školu instruktorů LŠI. Sešlo se tam 36 dorostenců a dorostenek ze všech koutů České republiky. Naše ladies v letošním roce  čekala obhajoba „Osvědčení o kvalifikaci Vedoucího mládeže III. stupně“, ale především se těšily na své kamarády z loňského roku, na vedoucí a všechny nové zážitky.

Na dvoutýdenní letní škole na ně čekali týmové soutěže, ale i soutěže jednotlivců, které se bodují a na závěr LŠI pak probíhá vyhodnocení jednotlivců i týmů.  A na úplný závěr na všechny čeká „HASIČSKÁ MATURITA“ – složení náročné zkoušky k získání nebo obhajobě „OSVĚDČENÍ“.

TÝM TONČI – OBLÁČKOVÍ ČTYŘLÍSTCI – 1.MÍSTO v týmech

TÝM EMKY – SRDÍČKA – 2.MÍSTO v týmech

Naše dorostenky si vedly skvěle i v soutěžích jednotlivců – disciplíny to jsou jak sportovní, vědomostní, na zručnost, paměť a další. Každé se povedlo i nějaké individuální vítězství.

Ema Nejedlá – v TOP TEN na parádním 5.místě. A vrámci „HASIČSKÉ MATURITY“ obhájila „OSVĚDČENÍ O KVALIFIKACI VEDOUCÍHO MLÁDEŽE III.STUPNĚ“ – GRATULUJEME !!!

Antonie Mauleová -NA BEDNĚ!!!  úžasné 2.místo . Tonča vrámci maturity obhájila vedoucího III.stupně, ale po té na ní čekalo velké překvapení. Vzhledem k jejímu parádnímu výkonu na LŠI  jí byla udělena výjimka a dostala možnost zabojovat v praktické zkoušce o “ OSVĚDČENÍ O KVALIFIKACI VEDOUCÍHO  II. stupně“ .  Zvládla to parádně. GRATULUJEME!!!

Uprostřed Letní školy jsou zařazeny Polní dny, kdy si musí týmy poradit s přípravou přístřešků, rozdělání ohně a přípravy jídla. Užívají si večery u táboráku a dny tráví i s dětmi z Letního tábora.

Poslední večer je „MATURITNÍ PLES“. Předání stužek všem úspěšným absolventům, tanec a zábava na rozloučení s letní školou.

Moooooc děkujeme za úžasný přístup Týnce a Ondrovi – vedoucí týmu Obláčkových čtyřlístků a Val a Péťovi – vedoucí týmu Srdíček . A děkujeme i všem, kteří se podíleli na organizaci této úžasné akce. Naše ladies si to užili a už se těší na další rok.

TÝM – OBLÁČKOVÍ ČTYŘLÍSTCI

TÝM – SRDÍČKA