Memoriál Boudy Duchcov 11.6.2011

14 června, 2011

Družstvo žen se zůčastnilo netradičního požárního útok v Duchcově. Vzhledem k tomu, že muži A a B jeli ve stejném čase na závody KL do Hrobců měly jsme ztížené podmínky co se materiálního zázemí týká. Chybějící koš, rozdělovač a mašinujsme si tak zapůjčily od našich dětí a helmy a pásky nám půjčily ženy z Unčína – děkujeme.

Požární útok v Duchcově se skládal:

1. pořadové cvičení – vpravo v bok, vlevo v bok, čelem vzad

2.šatna – oblečení pásku a helmy

3.půllitr – přenášení půllitru s vodou

4.ranění – přenesení dvou raněných na nosítkách

5.léčení – zranění museli vypít „léčivý nápoj“ – 1/2litru limo nebo pivo, nebo decku vodky (dle vlastního výběru)

6. lano – překonání nataženého lana

7. hadice – smotání 7ks hadice C

8. kladina – překonání překážky

9. tunel

10. barieéra – překonání překážky

Za každé nesplnění se k výslednému času připusovalo 5 trestných vteřin.

Nakonec byl požární útok – ale s roznášením a rozhazování hadic.

Útok se nám skvěle vyvedl a nakonec jsme s časem 4 min 18 vteřin v kategorii žen zvítězily a porazily tak i družstvo žen z Duchcova, které má trasu natrénovanou a aktivně se účastní závodů Krušnohorské ligy. Celkově jsme se z deseti družstev mužů a žen umístili na 5.místě.

Běžely jsme ve složení: Magda Mauleová – mašina, Lenka Mauleová – středy, Zdenka Mauleová- koš, Míša Nejedlá – béčka, Olča Kantová – rozdělovač, Bára Solarová – proud, Cihla – proud.

Chcete náš příspěvek sdílet?