Memoriál Marty Habadové – ČESKÝ HALOVÝ POHÁR 4.11.2023 POSTUP NA MČR

5 listopadu, 2023
20231104_171451

ČESKÝ HALOVÝ POHÁR PRAHA 4.11.2023

Memoriál Marty Habadové pro nás měl letos nový rozměr. BOJ O POSTUP NA HALOVÉ MČR v běhu na 60 m s překážkami. První ročník tohoto Mistrovství se bude konat v naší milované Ostravě a tak víc než kdy jindy jsme toužili mít tam nějaké naše závodníky. Bohužel na jarních halách se nikomu nepodařilo postupového času dostáhnout a tak byl cíl dne jasný. Pro chlapce jít na krev a zkusit na osobáky trefit nominační čas 13,10 s a pro dívky jít pro změnu na jistotu a zaběhnout čas pod 13,00 s. Ostatní naši starší pak měli za úkol jít na svá maxima a osobáky. A ono to KLAPLO!!! Byl to úžasný den.

TOBIÁŠ KANTA: Tobina se stal hvězdou dne!!! Už první pokus rozjel parádně a cílem proběhl ve svém dosud nejrychlejším čase 12,95 s, bohužel se ale zvedl červený praporek a pokus byl pro nezapojení rozdělovače neplatný. Náladu nám to, ale nezkazilo, protože Tobina ukázal, že na to má. Všichni jsme mu tak drželi palce do druhého pokusu. DOKÁZAL TO!!! Parádně napálil celou trať a cílem proběhl i s pojištěním rozdělovače v úžasném OSOBÁKU 12,80 s a NOMINOVAL SE NA HALOVÉ MISTROVSTÍ ČR. OBROVSKÁ GRATULACE. Zářil jak sluníčko a my zářili s ním. V závodě se umístil na skvělém 24.místě z 248 závodníků.

EMA NEJEDLÁ: Emka měla za úkol jít na jistotu a v klidu si zaběhnout dvanáctku….nooooo v klidu jí to úplně nevyšlo. Emka hned v prvním pokusu proběhla cílem i se zastávku na rozdělovači v OSOBÁKU 12,47 s a i ona se NOMINOVALA NA HALOVÉ MČR. GRATULUJEME byl to parádní výkon, kterým si doběhla pro skvělé 21.místo z 358 závodnic.

ANTONIE MAULEOVÁ: Tonča nás poslechla a udržela v prvním pokusu hlavu v klidu a cílem proběhla s pojištěním trati v čase 12,85 s a NOMINOVALA SE NA HALOVÉ MČR. GRATULUJEME . V závodě se umístila na krásném 43.místě z 358 závodnic.

NAŠE DVAOSMIČKY TOBIÁŠ, EMKA A TONČA SI TAK NEMOHLI PŘÁT LEPŠÍ ROZLOUČENÍ S KATEGORIÍ STARŠÍCH ŽÁKŮ. POSLEDNÍM  ZÁVODEM SEZÓNY TAK PRO VŠECHNY TŘI BUDE MISTROVSTVÍ ČR. JSME NA VÁS PYŠNÍ. UŠLI JSTE S NÁMI VŠICHNI TŘI DLOUHOU CESTU …OD PŘÍPRAVKY PŘED 12TI LETI AŽ SEM. 


Míra Fidrich: Míra proběhl celou trať moc hezky a podařilo se mu opět se sladit s kladinou, která ho teď pár závodu potrápila. Cílem proběhl v krásném čase 13,77s a umístil se na skvělém 75.místě z 248 závodníků. Gratulujeme.

Martin Chládok: Martin do toho pořádně šlápnul a utekl v tomto závodě všem našim dvadesítkám ;-). Hned v prvním pokusu si zaběhl krásný osobáček 16,13 s a umístil se na pěkném 163. místě z 248. Gratulujeme

František Maule: Františka zlobí bariéra, ale ve zbytku trati se mu podařilo ztrátu na soupeře z rozběhu dohnat a cílem proběhl v čase 16,54 s , se kterým se umístil na 180.místě. Gratulujeme

Petr Prchal: Péťa si jako jediný dal v Praze hned dva osobáky. Ukrajuje je pomalu, ale jistě ;-). V prvním pokusu proběhl cílem v osobáku 16,68s a druhým pokusem si osobák ještě vylepšil na 16,57s. Celkově se umístil hned za Fáňou na 181.místě. Gratulujeme

Vítek Spála: Vítek zvládl celou trať hezky. V prvním pokusu proběhl cílem v čase 16,84 s a umístil se na 189.místě. Gratulujeme

Milan Zyka: Milan umí zaběhnout šedesátku za 14 s. V tomto závodě mu však štěstí nepřálo, ale oba pokusy zdárně dokončil. Ve druhém pokusu proběhl cílem v čase 17,34 s a umístil se na 198. místě. Gratulujeme

JEŠTĚ JEDNOU VŠEM GRATULUJEME ZA SKVĚLÉ VÝKONY A BOJOVNOST. DĚKUJEME VŠEM CO SE PODÍLELI NA POŘÁDÁNÍ TOHOTO ÚŽASNÉHO ZÁVODU A UŽ SE TĚŠÍME DO OSTRAVY, KAM TENTOKRÁT VEZEME CELOU PARTU STARŠÍCH ŽÁKŮ. DRŽTE NÁM PALCE.

KÁJA A LENKA HASIČI SRBICE

 

 

Chcete náš příspěvek sdílet?