MISTROVSTVÍ ČR DOROSTU DOMAŽLICE 2023

2 července, 2023
20230701_194130

MISTROVSTVÍ ČR DOROSTU v DOMAŽLICÍCH  2023

Na MČR se naše srbické ladies  Ema Nejedlá a Antonie Mauleová probojovali s týmem dorostenek VĚDOMICE: Pája, Saška, Niky, Denda, Lucka a Petra. Holky se dali dohromady z týmů z Ústeckého kraje z Vědomic,  Srbic, Klapý, Křešic a Lhenic. Společně se přes okresní a Krajské závody probojovaly až na vysněnou účast na republice.

Na holky čekaly 3 disciplíny: štafeta 4x 100 m s překážkami,  běh na 100 m s překážkami a požární útok.

Ve štafetě běžela Denda baráček,  Tonča na 2.úseku břevno, Lucka kladinu s hadicemi a Emka byla finišmenkou štafety na hasičáku.  Štafetu holky zvládly parádně v osobáku 69.72 s a umístily se na 10.místě.

Pak už šly na start stovek a i tam padaly osobáky.  Celkový součet časů měly holky 97.72 s a umístily se na parádním 8.místě. Lucka s časem 18.57s , Emka 19.20 s, Tonča 19.82 s, Denda 19.98s a Pája 20.15 s.

Na závěr dne šly holky na útok,kde měly oproti postupovým soutěžím výpadky v sestavě a změny postů. Holky si s tím,  ale krásné poradily.  Sestava útoku: Tonča – stroj, Denda – koš, Saška- náběr, Emka – béčka, Niky – rozdělovač,  Pája a Lucka – proudy. Celkový čas na nástřikové terče měly holky 31.04 s a braly 10.místo.

CELKOVĚ SE DORKY Z VĚDOMIC UMÍSTILY NA KRÁSNÉM 10.MÍSTĚ.  GRATULUJEME CELÉMU TÝMU A DĚKUJEME TRENÉRŮM  KAČCE, VAŠKOVI A MARTINOVI .

Byl to úžasný závodní víkend, kdy jsme v sobotu sledovali úžasné sportovní výkony týmů dorostenek a v neděli týmů dorostenců.

Celé dva dny jsme byli svědky úžasné bojovnosti,  týmovosti a nádherných sportovních výkonů.  Děkujeme,  že jsme mohli být přitom.

Kája a Lenka Hasiči Srbice

PS: Poblíž Domažlic se nachází hasičská vesnice SRBICE a tak jsme se tam museli zastavit.

Chcete náš příspěvek sdílet?