MISTROVSTVÍ ČR DOROSTU PÍSEK 29.6.2024

30 června, 2024
20240629_185741

Mistrovství ČR dorostu Písek 2024

Na MČR se naše srbické ladies  Ema Nejedlá a Antonie Mauleová probojovali stejně jako v loňském roce s týmem dorostenek VĚDOMICE: Pája, Eliška, Niky, Adélka, Niky a Denda. Holky se dali dohromady z týmů z Ústeckého kraje z Vědomic,  Srbic, Klapý a Brozan.  Společně se přes okresní a Krajské závody probojovaly až na vysněnou účast na republice, kterou si chtěly hlavně užít.

Na holky čekaly 3 disciplíny: štafeta 4x 100 m s překážkami,  běh na 100 m s překážkami a požární útok.

Ve štafetě běžela Pája baráček,  Eliška na 2.úseku břevno, Emka kladinu s hadicemi a Tonča byla finišmenkou štafety na hasičáku.  Štafetu holky zvládly parádně v osobáku 69.64 s a umístily se na 12.místě.

Pak už šly na start stovek. Tam holkám úplně štěstí nepřálo. Nejlepší čas týmu zaběhla Eliška, která cílem proběhla v 18,54 s.  Emce krásně klapl druhý pokus a cílem proběhla v čase 18,94 s  jen kousek nad osobákem.  Celkový součet časů měly holky 101,80 s a umístily se až  na 14.místě. Tonča  s časem 21,29 s , Denda 21,31s, Pája 21,72 s, Adélka 22,59 s a Niky 23,81 s

Na závěr dne šly holky na útok,kde měly oproti postupovým soutěžím výpadky v sestavě a změny postů. Holky si s tím,  ale krásné poradily.  Sestava útoku: Tonča – stroj, Ema– koš, Pája- náběr, Niky – béčka, Niky – rozdělovač,  Eliška a Adélka – proudy. Celkový čas na nástřikové terče měly holky 31.00 s a braly krásné 8.místo.

CELKOVĚ SE DORKY Z VĚDOMIC UMÍSTILY NA PĚKNÉM 12.MÍSTĚ.  GRATULUJEME CELÉMU TÝMU A DĚKUJEME TRENÉRŮM  VAŠKOVI A KÁJOVI .

Byl to úžasný závodní den, který všichni i přes pekelně teplé počasí zvládli a užili si to na maximum. K vidění byli úžasné sportovní výkony , podpora závodníků napříč týmy a všude vládla parádní atmosféra. Děkujeme všem organizátorům, četě  a rozhodčím….skvělá parta jako vždy a spousta známých tváří.

Děkujeme i za parádní ubytování u členek z týmu SDH Vítějovice, i za trénink který si s nimi naše dorky Emka, Tonča a Pája daly v pátek.  Děkujeme,  že jsme mohli být přitom, užili jsme si to na maximum a doufáme, že se holky dají dohromady i na další sezónu.