MISTROVSTVÍ ČR DOROSTU V POŽÁRNÍM SPORTU 3.7.2022

4 července, 2022
received_5480054065348674

MISTROVSTVÍ ČR DOROSTU V POŽÁRNÍM SPORTU   3.7.2022

V letošní sezóně jsme poprvé přihlásili do postupových závodů naše dorostence (jednotlivce).  Z okresního kola nám postoupili hned 3 z nich : za mladší dorostenky Antonie Mauleová, za mladší dorost Tobiáš Kanta a za střední dorost Martin Kejval. Už to byl pro nás velký úspěch a začali jsme se připravovat na Krajské kolo.

Na kraji se nám vedlo nad očekávání a všichni tři dorostenci se ocitli na medailových pozicích, na MČR, ale postupuje jen jeden.

A povedlo se:  Tonička Mauleová postoupila z 1.místa na Mistrovství ČR.

Martin Kejval obsadil krásné 2.místo a díky odstoupení prvního závodníka i on postoupil na Mistrovství ČR.

Tobiáš Kanta se umístil na krásném 3. místě.

Už samotný postup hned dvou závodníků na Mistrovstí ČR byl pro nás obrovským úspěchem. A naším největším očekáváním bylo si jedinečnou atmosféru těchto velkých závodů užít a předvést co je v našich závodnících.  Mistrovství jsme přijeli přímo ze Soustředění a přivezli jsme sebou i ostatní dorostence, kteří naše borce mohutně podporovali.  I tak byla nervozita  obrovská.

Mistrovství se odehrávalo na našem známém stadioně v Ústí nad Labem a naši závodníci tam letos zavítali již po čtvrté. Ani to je  a ani nás nedokázalo připravit na takto velký závod. Atmosféra byla skvělá a my jsme byli pyšní, že se naši borci dostali mezi elitu.
Bylo vidět spoustu neuvěřitelně skvělých výkonů. Všichni závodníci se o co nejlepší umístění prali jako lvi i přesto celý závod provázela úžasně přátelská atmosféra. Oba naši závodníci předvedli to nejlepší co v nich je a zaběhli si jak v běhu na 100 m s překážkami tak ve dvojboji osobáky. K tomu přidali bezchybné provedení testů.
Celkově se umístili každý ve své kategorii na skvělém 12.místě v republice. 
ANTONIE MAULEOVÁ – MLADŠÍ DOROSTENKA      12. MÍSTO NA MISTROVSTVÍ ČR
MARTIN KEJVAL           – STŘEDNÍ DOROSTENEC    12. MÍSTO NA MISTROVSTVÍ ČR
PATŘÍ JIM OBROVSKÁ GRATULACE. JSME NA NĚ PYŠNÍ I NA CELÝ TÝM, KTERÝ STÁL ZA NIMI, TRÉNOVAL S NIMI A POPOHÁNĚL JE K LEPŠÍM A LEPŠÍM VÝKONŮM. PRO VŠECHNY TO BYL PARÁDNÍ ZÁŽITEK. BYLO NÁM CTÍ REPREZENTOVAT ÚSTECKÝ KRAJ.
HASIČI SRBICE

               

 

             

                   

 

 

Chcete náš příspěvek sdílet?