Modlanská vařečka-mňam Svíčková, vývar a palačinky

19 října, 2019
Modlanská vařečka 2019

Modlanská vařečka 19.10.2019 V letošním roce jsme nechali výběr jídel převážně na dětech tak, aby si ten den co nejvíce užili a hlavně……aby jim chutnalo ;-). V letošním roce jsme na vařečku vzali družstvo starších žáků ve složení: Ondra a Tobík Kaňťáci, Ondra Kubiš, Jindra, Honza R. a Tonička s Emou. Jako meny si zvolili:  kuřecí vývar, svíčková s karlovarským knedlíkem a jako dezer palačinky. Skvěle se jim povedlo a to nejhlavnější….uvařili to skvěle a všichni si mooooc pochutnali. Nakonec oběd zachutnal i porotě a Srbice se dostali na bendu. Gratulujeme. Kája a Lenka Hasiči Srbice  

https://sdhsrbice1.rajce.idnes.cz/2019_Modlanska_varecka-_svickova_a_3.misto_pro_Srbice/

Chcete náš příspěvek sdílet?